امروز : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت‌خلعتبری بعداز عدم دعوت به‌تیم‌ملی

بصیر، خلعتبری دیگر تمایل ندارد در مورد این موضوع صحبت کند، هرچند که حرف‌های او نشان می‌دهد این بازیکن از دعوت نشدن به تیم‌ملی ناراحت است. خلعتبری در مورد این موضوع و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.  از سپاهان شروع كنيم. آيا كسب ۳۳ امتياز براي شما راضي‌كننده بود؟ متأسفانه در بعضي از بازي‌ها […]

بصیر، خلعتبری دیگر تمایل ندارد در مورد این موضوع صحبت کند، هرچند که حرف‌های او نشان می‌دهد این بازیکن از دعوت نشدن به تیم‌ملی ناراحت است. خلعتبری در مورد این موضوع و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد. 

از سپاهان شروع كنيم. آيا كسب ۳۳ امتياز براي شما راضي‌كننده بود؟

متأسفانه در بعضي از بازي‌ها راحت امتياز از دست داديم و مي‌توانستيم بيشتر امتياز جمع كنيم. ما خليل‌زاده و حمودي را از دست داديم و محرم هم مصدوم شد. با اين شرايط در مجموع بد نتيجه نگرفتيم.

به نظر تو چرا تيم‌هاي مدعي در نيم‌فصل اول خيلي راحت امتياز از دست دادند؟

من نمي‌توانم در مورد تيم‌هاي ديگر صحبت كنم، ولي در مورد خودمان بايد بگويم كه در بعضي از بازي‌ها از جمله ديدار با صبا و ملوان خيلي راحت امتياز از دست داديم، ولي حقمان برد بود. البته در بعضي از بازي‌ها مثل ديدار با راه‌آهن و نفت هم خوب نبوديم.

از عملكرد خودت راضي هستي؟

من ۷ گل زدم و ۶ پاس گل دادم. از نظر خودم بد نبود، ولي مهم اين است كه كادرفني و هواداران سپاهان راضي باشند. اميدوارم در آينده بازي‌هاي بهتري را انجام بدهم و در نهايت با سپاهان قهرمان ليگ شوم.

پرسپوليس امسال نتايج ضعيفي گرفت. خوشحالي كه در اين تيم نيستي؟

دليل ندارد كه چنين احساسي داشته باشم. من يك فصل در پرسپوليس بازي كردم، ولي بعد از آن همه چيز به‌‌هم ريخت. من معتقدم سياسي و رحيمي كاري كردند كه بعضي از بازيكنان از پرسپوليس بروند. رحيمي مي‌خواست كارهاي ديگري انجام دهد و يادم مي‌آيد سياسي هم به ما گفت بدهي عجمان را نمي‌دهيم و پول قراردادت را هم كم كن. رحيمي هم به من گفت بدهي زمان رويانيان را نمي‌دهيم. آنها كاري كردند كه من، حسيني و پولادي از پرسپوليس برويم.

درمورد دعوت نشدن به تيم‌ملي چه صحبتي داري؟

حرف زدن در اين مورد ديگر فايده‌اي ندارد و نمي‌دانم كروش بر چه اساسي بازيكن دعوت مي‌كند. اصلاً من در مورد خودم صحبت نمي‌كنم، ولي آيا حق بازيكناني مثل شريفات، حدادي‌فر، جماعتي و… نبود كه به تيم‌ملي دعوت شوند؟

فكر نمي‌كني دعوت نشدن تو لج و لجبازي باشد؟

در اين مورد ديگران بايد نظر بدهند. من فقط براي تيم‌ملي آرزوي موفقيت و آرامش دارم.

ولي خيلي‌ها معتقدند مصاحبه‌هايي كه بعد از جام‌جهاني‌ انجام دادي، منجر ‌به دعوت نشدن تو شده است. نظر خودت چيست؟

من واقعيت‌ها را گفتم. چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است. من گفتم اين نتايج را با يك مربي ايراني هم مي‌گرفتيم. كروش بعد از جام‌جهاني‌ براي ايران ناز كرد درصورتي‌كه او در هيچ جاي دنيا پيشنهاد نداشت.

فكر مي‌كني تيم‌ملي با اين سبك دفاعي در جام ملت‌ها قهرمان شود؟

فدراسيون كه بهترين امكانات را براي كروش فراهم كرده است. آرزوي من قهرماني ايران است. تيم‌ملي اگر قهرمان نشود، كروش بايد پاسخگو باشد.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1