امروز : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برترین بازیکن و مربی سری A ایتالیا

بصیر، مراسم معرفی برترین‌های فوتبال باشگاهی ایتالیا در فصل گذشته شب گذشته (دوشنبه) در شهر میلان برگزار و آندره‌ا پیرلو، هافبک بازیساز ایتالیایی تیم یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد. انتخاب برترین بازیکن فصل گذشته سری A، با رای‌گیری از تمامی بازیکنان، مربیان و خبرنگاران شاغل در حوزه فوتبال ایتالیا صورت می‌گیرد و این بار […]

بصیر، مراسم معرفی برترین‌های فوتبال باشگاهی ایتالیا در فصل گذشته شب گذشته (دوشنبه) در شهر میلان برگزار و آندره‌ا پیرلو، هافبک بازیساز ایتالیایی تیم یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد. انتخاب برترین بازیکن فصل گذشته سری A، با رای‌گیری از تمامی بازیکنان، مربیان و خبرنگاران شاغل در حوزه فوتبال ایتالیا صورت می‌گیرد و این بار نوبت ستاره خط میانی بانوی پیر بود که به عنوان برترین بازیکن لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا معرفی شود.

پیرلوی ۳۵ ساله فصل گذشته در ثبت سومین قهرمانی متوالی یوونتوس در سری A و همچنین پیشتازی این تیم در کورس کسب اسکودتو در فصل جاری نقش پررنگی داشته است. او یکی از هفت بازیکن یوونتوس بود که در تیم منتخب سری A در سال ۲۰۱۴ قرار گرفته‌. جان لوئیجی بوفون(به عنوان بهترین دروازه‌بان سال)، کوادوو آساموا، آندره‌ا بازراگلی، پل پوگبا، آرتورو ویدال و کارلوس توس دیگر بازیکنان یوونتوسی حاضر در تیم منتخب سری A هستند.

چیرو ایموبیله، مهاجم پیشین تورینو که اکنون برای بورسیا دورتموند توپ می‌زند و هم‌تیمی پیشین او متئو دارمیان، گونسالو هیگواین از ناپولی و مهدی بن‌عطیه از رم سایر بازیکنان تیم منتخب سال سری A هستند.

هدایت تیم منتخب سری A در سال ۲۰۱۴ هم بر عهده آنتونیو کونته است که به عنوان برترین مربی فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا معرفی شد. کونته فصل گذشته سومین قهرمانی متوالی خود را با یوونتوس در سری A کسب کرد و تابستان امسال هدایت تیم ملی ایتالیا را برعهده گرفت.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1