امروز : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه رابطان جشنواره خوارزمی و نانو در فریدونکنار برگزار شد

به گزارش بصیر، جلسه رابطان جشنواره خوارزمی و نانو در فریدونکنار با حضور با حضور کاظمی رئیس اداره تکنولوژی اداره کل آموزش و پرورش مازندران در پژوهش سرای مرحوم خبازی این شهرستان، برگزار شد. سیدعظیم اسماعیل‌زاده در این جلسه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص)، تعقل را رسول باطنی انسان ها دانست و اظهار […]

به گزارش بصیر، جلسه رابطان جشنواره خوارزمی و نانو در فریدونکنار با حضور با حضور کاظمی رئیس اداره تکنولوژی اداره کل آموزش و پرورش مازندران در پژوهش سرای مرحوم خبازی این شهرستان، برگزار شد.

سیدعظیم اسماعیل‌زاده در این جلسه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص)، تعقل را رسول باطنی انسان ها دانست و اظهار داشت: تعقل است که برای ما دین‌داری، امانت داری، رازداری، صفات حسنه، خلق نیکو، ابتکار و اختراع را به ارمغان می آورد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، خاطرنشان کرد: اموال و فرزندان از بین می روند اما باقیات صالحات، ماندگار است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار افزود: یکی از چیزهایی که جزء باقیات صالحات و ماندگار است، تعقل می باشد.

اسماعیل‌زاده با ماندگار دانستن تمام ابتکارات و اختراعات تاریخ بشری، حرکت در مسیر تعقل را بسیار مهم خوانده و گفت: باید هوشیار باشیم و تلاش کنیم تا همواره از رسول باطنی خود به نحو شایسته استفاده کنیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: این جلسات مقدمه‌ای برای شکوفایی هرچه بیشتر منطقه در زمینه خلاقیت، نوآوری، ابتکار و اختراع باشد.

در حاشیه این جلسه نمایشگاهی از آثار پژوهشی دانش آموزان شرکت کننده در دوره های قبلی جشنواره خوارزمی برپا شد.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1