امروز : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵ - ۱۸:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک پند از هزاران خط‌مشی فرهنگی تربیتی کانون پرورش فکری فریدونکنار

سیدمحمد حسینی در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار بصیرنیوز، با اشاره به برنامه «یک پند از هزاران» اظهار داشت: یک پند از هزاران، خط‌مشی فرهنگی تربیتی بر اساس برنامه‌ریزی تربیتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فریدونکنار است که برای آشنایی بیشتر اعضا با آموزه های اسلامی و پرورش حس دینی برگزار می شود. وی […]

سیدمحمد حسینی در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار بصیرنیوز، با اشاره به برنامه «یک پند از هزاران» اظهار داشت: یک پند از هزاران، خط‌مشی فرهنگی تربیتی بر اساس برنامه‌ریزی تربیتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فریدونکنار است که برای آشنایی بیشتر اعضا با آموزه های اسلامی و پرورش حس دینی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این فعالیت که براساس سه محور عضو، تحقیق و مطالعه فرایند پیش می رود، عضو طی فعالیت با آموزه‌های مدنظر مربی آشنا شده و خود تعلیم دهنده آن برای هم‌سالانش می شود.

حسینی ادامه داد: بهشت و دوزخ عنوان فعالیتی است که طی دوهفته کار مطالعاتی و تحقیقاتی از سوی اعضای دختر مرکز فرهنگی هنری فریدونکنار به جهت معرفی عالم دیگر به زبان ساده و نوجوان‌پسند ترسیم شد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فریدونکنار اذعان داشت: این خط مشی با استفاده از فعالیت‌های متفاوتی چون نشریه‌نگاری، کتابخوانی، بحث آزاد، بحث کتاب و کاردستی انجام می شود و منابع مراجعه کتاب نیز رده ۲۰۰ یعنی کتاب‌های دینی است.

 

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1