امروز : چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدیه کودکان غزه به مردم ایران +عکس

بصیر، ین کمک ها در طول جنگ ۵۱ روزه از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین المللی امت واحده جمع آوری شده و با همکاری یکی از موسسات خیریه داخل نوار غزه و طی چند مرحله میان فرزندان شهدا و خانواده هایشان توزیع می شود. در دومین مرحله از این پروژه خیریه، طرح «یک روز بدون غم» […]

بصیر، ین کمک ها در طول جنگ ۵۱ روزه از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بین المللی امت واحده جمع آوری شده و با همکاری یکی از موسسات خیریه داخل نوار غزه و طی چند مرحله میان فرزندان شهدا و خانواده هایشان توزیع می شود.

در دومین مرحله از این پروژه خیریه، طرح «یک روز بدون غم» با حضور ایتام شهدای غزه در پارک بازی شهر غزه اجرا شد و کودکان شهدا با اهدای نقاشی هایشان و نگارش جملاتی زیبا از خیرین ایرانی تشکر کردند.

هدیه کودکان غزه به مردم ایران +عکس

روی نقاشی کودکان جملاتی نظیر «ایران+ فلسطین= آزادی قدس»،«ملت واحد؛ امت واحده»،  «درود فراوان به ملت جمهوری اسلامی ایران از طرف فرزندان ملت فلسطین»، «از ملت فلسطین به برادرانمان در ایران: من دوستتان دارم» و… به چشم می خورد.

در این برنامه خالد الازبط مسئول موسسه خیریه ضمن تشکر از مردم ایران و اتحادیه بین المللی امت واحده که در طرح سرپرستی و کمک به ایتام غزه مشارکت کرده اند گفت: ما به خوبی می دانیم که ملت ایران تحت شدیدترین تحریم های ظالمانه از سوی امریکا قرار دارند و با وجود شرایط سخت اقتصادی، دست یاری خود را به سوی مردم جنگ زده غزه نیز دراز می کنند و به همین خاطر  مردم غزه هیچ گاه کمک های سخاوتمندانه ملت ایران را فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است اتحادیه بین المللی امت واحده علاوه بر جمع آوری کمک در طول جنگ ۵۱ روزه غزه با کمک خیرین ایرانی، با برپایی پویش “شکوفه های زیتون” از جمع گسترده ای از فرهیختگان و هنرمندان ایرانی برای کمک به ایتام غزه دعوت نمود.

 

نخستین مرحله از این کمک ها نیز که شامل لباس و اسباب بازی بود همزمان با عید سعید قربان و از طرف ملت ایران میان ایتام شهدای غزه توزیع شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1