امروز : چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶ - ۲۳:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سومین بوش کاندیدای ریاست جمهوری می شود

بصیر، جورج واکر بوش – دوره ریاست جمهوری: هشت سال از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ – کارنامه: حمله به افغانستان و عراق در پی حملات ۱۱ سپتامبر و پیامدهای آن جورج هربرت واکر بوش – دوره ریاست جمهوری: چهار سال از ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۳- کارنامه: حمله به عراق در جنگ اول خلیج فارس حال بعد از […]

بصیر،

بوش بعدی برای ریاست جمهوری

  • جورج واکر بوش – دوره ریاست جمهوری: هشت سال از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ – کارنامه: حمله به افغانستان و عراق در پی حملات ۱۱ سپتامبر و پیامدهای آن
بوش بعدی برای ریاست جمهوری
  • جورج هربرت واکر بوش – دوره ریاست جمهوری: چهار سال از ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۳- کارنامه: حمله به عراق در جنگ اول خلیج فارس


حال بعد از چنین کارنامه درخشانی از این خاندان جنگ طلب، نفر سوم نیز کاندیدای ریاست جمهوری شده است.جب بوش، برادر کوچک جورج دبلیو بوش و فرزند جورج هربرت واکر بوش، روسای جمهور سابق آمریکا، برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ اعلام آمادگی کرد.

بوش بعدی برای ریاست جمهوری

جب بوش ۶۱ ساله نخستین چهره مطرح حزب جمهوری‌خواه آمریکاست که آمادگی خود را برای شرکت در رقابت‌های این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ اعلام می‌کند.

با وجود این، او تنها نام آشنا در حلقه چهره‌های مطرح در انتخابات آینده آمریکا نیست.

کریستی کمپل، سخنگوی آقای بوش به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته که انتظار نمی رود آقای بوش تصمیم خود را تا قبل از سال آینده میلادی و پیش از “جلب حمایت” لازم رسما اعلام کند.

جب بوش در میان جمهوری‌خواهان از چهره‌هایی است که به عنوان طرفدار مهاجرت، یکی از مهم‌ترین مسائل مطرح در انتخابات پیش رو و در مجموع سیاست‌مداری میانه‌رو شناخته می‌شود.

 

 

تیتر یک

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1