امروز : پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷ - ۲۳:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس سلفی اینجا ممنوع!

بصیر، «تیری فرمائو» کارگردان هنری جشنواره فیلم کن در یک کلاس پیشرفته در فرانسه اعلام کرد که مسئولان برگزاری این رویداد سینمایی گرفتن عکس سلفی روی فرش قرمز را ممنوع اعلام خواهد کرد. «فرمائو» در توضیح این تصمیم عنوان کرد که حفظ ایده جشنواره کن که یک گردهمایی هنری است، بسیار حائز اهمیت است. کن جشنواره […]

بصیر، «تیری فرمائو» کارگردان هنری جشنواره فیلم کن در یک کلاس پیشرفته در فرانسه اعلام کرد که مسئولان برگزاری این رویداد سینمایی گرفتن عکس سلفی روی فرش قرمز را ممنوع اعلام خواهد کرد.

«فرمائو» در توضیح این تصمیم عنوان کرد که حفظ ایده جشنواره کن که یک گردهمایی هنری است، بسیار حائز اهمیت است. کن جشنواره همه است و همه افراد در آن مهم هستند.

«ژیل ژاکوب» در سال ۲۰۱۵ پس از ۱۴ سال حضور بر مسند ریاست معتبرترین جشنواره سینمایی جهان جای خود را «پی‌یر لسکیور»، رییس ۶۸ ساله خواهد داد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کن یکی از بزرگترین و باشکوهترین رویدادهای سینمایی جهان و محلی برای پیش‌نمایش فیلم‌های جدید از تمامی ژانرها از جمله مستند به‌شمار می‌آید.

شصت و هفتمین دوره این رویداد سینمایی امسال به ریاست جین کمپیون کارگردان نیوزلندی بر مستد هیات داوران برگزار شد و در نهایت «نوری بیلگه جیلان» کارگردان ترکیه‌ای با فیلم «خواب زمستانی» برنده جایزه نخل طلایی در شصت و هفتمین دوره جشنواره سینمایی کن شد.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1