امروز : جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف کارگاه ساخت اسلحه در مشهد

بصیر، حمید صالحی دراین باره اظهار داشت:این کارگاه روز گذشته درپی اخذ نیابت قضایی جهت تفتیش منزل دومتخلف شکار و صید در یکی از این خانه ها کشف گردید. وی با بیان اینکه در یکی از منازل اجزای یک رأس آهو کشف شد، افزود:از منزل دوم که درواقع کارگاهی غیر مجاز برای ساخت اسلحه و مهمات […]

بصیر، حمید صالحی دراین باره اظهار داشت:این کارگاه روز گذشته درپی اخذ نیابت قضایی جهت تفتیش منزل دومتخلف شکار و صید در یکی از این خانه ها کشف گردید.

وی با بیان اینکه در یکی از منازل اجزای یک رأس آهو کشف شد، افزود:از منزل دوم که درواقع کارگاهی غیر مجاز برای ساخت اسلحه و مهمات بود ، سه قبضه سلاح شکاری و تعداد قابل توجهی ادوات شکار و صید و گونه های تاکسیدرمی شده کشف و ضبط شد.

وی درخصوص جزئیات کشفیات یاد شده اظهار کرد:از این کارگاه غیر مجاز ، چهار دستگاه دوربین چشمی، دو قبضه اسلحه ساچمه زنی و ۱۵۰پوکه کشف شده است.

او ادامه داد:یک قبضه سلاح تک لول نیمه اتومات ، یک قبضه اسلحه خفیف ، یک قبضه اسلحه شکاری ۲۷۰ مجهز به دوربین و نیز دستگاه فشنگ پرکن و ۷۵۰ فشنگ ساچمه زنی و مقادیر زیادی از دیگرانواع مهمات کشف شد.

مدیر کل محیط زیست خراسان رضوی گفت :یک تخته پوست روباه قطبی و قطعات یک راس کل از منزل این متخلف کشف و ضبط شده است.

این مسوول گفت:در این رابطه دو صاحبخانه به عنوان متخلف شکار و صید دستگیر و برای تکمیل پرونده و طی مراحل قضایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی در خاتمه گفت: همچنین در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد یک متخلف شکار و صید دیگر که هفت قطعه طوطی را حمل می کرد دستگیر شد.

 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1