امروز : جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیچ بودجه‌ای برای امام‌زاده «سیدمحمد» فریدونکنار تخصیص داده نشد

به گزارش بصیر، حجت‌الاسلام جلالی در جمع مردم نمازگزار فریدونکنار در مصلی قدس این شهرستان، اظهار داشت: وقف موجب ترویج فرهنگ دینی و اسلامی می شود. وی با ابراز تاسف از عملکرد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، اذعان داشت:  فقط یک امام‌زاده در فریدونکنار وجود دارد که ساخت حرم برای ایشان را سه […]

به گزارش بصیر، حجت‌الاسلام جلالی در جمع مردم نمازگزار فریدونکنار در مصلی قدس این شهرستان، اظهار داشت: وقف موجب ترویج فرهنگ دینی و اسلامی می شود.

وی با ابراز تاسف از عملکرد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، اذعان داشت:  فقط یک امام‌زاده در فریدونکنار وجود دارد که ساخت حرم برای ایشان را سه سال آغاز کردیم و همچنان نیمه تمام مانده است.

امام‌جمعه فریدونکنار افزود: با اینکه بارها به صورت خصوصی این مشکل را برای ایشان بازگو کردیم اما نه در سال ۹۲ و در سال جاری بودجه ای برای کارهای عمرانی این حرم تخصیص نداد و بسیار جای تاسف دارد.

جلالی گفت: بارها به صورت خصوصی این مشکل را برای مدیرکل اوقاف تشریح کردم اما امروز مجبور به علنی کردن آن شدم، شاید اثری داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: انتقاد دیگر ما از این مدیرکل، این است که در تاسیس اداره اوقاف در فریدونکنار که مکان آن نیز از سوی شورای شهر مشخص شده تعلل می کنند، این آقای مدیر کل باید بداند که اگر این اداره در فریدونکنار تاسیس شود می توانیم بهتر از موقوفات خدمات دینی بگیریم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1