امروز : جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ - ۱۷:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت نفت دوباره کاهش یافت

بصیر، رویترز نوشت: قیمت نفت خام در پایان معاملات دیروز پس از اینکه اندکی در روز پیش از آن بالا رفته بود، دوباره و به دلیل نگرانی از مازاد عرضه نفت، کاهش یافت. در ابتدای معاملات روز پنجشنبه قیمت نفت توانست روند صعودی روز چهارشنبه را ادامه دهد اما در ادامه قیمت نفت برنت و دبلیو […]

بصیر، رویترز نوشت: قیمت نفت خام در پایان معاملات دیروز پس از اینکه اندکی در روز پیش از آن بالا رفته بود، دوباره و به دلیل نگرانی از مازاد عرضه نفت، کاهش یافت.

در ابتدای معاملات روز پنجشنبه قیمت نفت توانست روند صعودی روز چهارشنبه را ادامه دهد اما در ادامه قیمت نفت برنت و دبلیو تی آی، هر یک دو دلار سقوط کرد.

در حالیکه قیمت نفت برنت به مرز روانی ٦٠ دلار برای هر بشکه و دبلیو تی آی به ٥٥ دلار رسیده است، معامله گران نفتی ترغیب بیتری به فروش نفت دارند.

جین مکجیلیان تحلیلگر موسسه تریدشن انرژی، گفت: ما همچنان در جستجو برای یافتن کف قیمتها هستیم و ممکن است پیش از پایان سال ٢٠١٤ شاهد افت چشمگیر دیگری باشیم.

قیمت نفت برنت دریای شمال برای تحویل در ماه آینده میلادی در پایان معاملات روز پنجشنبه (٢٧ آذرماه) یک دلار و ٩١ سنت کاهش یافت و به ٥٩ دلار و ٢٧ سنت برای هر بشکه رسید.

بهای نفت دبلیو تی آی آمریکا نیز در پایان معاملات دیروز دو دلار و ٣٦ سنت سقوط کرد و در سطح ٥٤ دلار و ١١ سنت برای هر بشکه تثبیت شد.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1