امروز : جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ - ۱۷:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیسی: دشمن به دنبال فتنه‌گری از طریق فضای مجازی است

بصیر، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی دادستان کل کشور در سخنرانی‌ پیش‌ از خطبه‌های در نماز جمعه امروز اظهار داشت: امروز دشمنان به دنبال ایجاد فتنه هستند و فضای مجازی این بستر را برای آنها فراهم کرده است که ما باید از حُسن‌های فضای مجازی در کشور استفاده کنیم و در حوزه مرزبانی فرهنگی نباید اجازه […]

بصیر، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی دادستان کل کشور در سخنرانی‌ پیش‌ از خطبه‌های در نماز جمعه امروز اظهار داشت: امروز دشمنان به دنبال ایجاد فتنه هستند و فضای مجازی این بستر را برای آنها فراهم کرده است که ما باید از حُسن‌های فضای مجازی در کشور استفاده کنیم و در حوزه مرزبانی فرهنگی نباید اجازه بدهیم دشمنان انقلاب رخنه کنند و فکر‌ها و اخلاق‌های جامعه ما را مورد تهدید قرار دهند.

وی گفت: در اقتصاد نیز همینطور است و نباید اجازه دهیم قاچاقچیان و سودجویان با واردات بی‌رویه کالاهای خارجی موجب برهم خوردن اقتصاد کشور شوند.

حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: بنده به همه مدیران جامعه توصیه می‌کنم نظام نبوی مدلی را برای موفقیت ارائه پیش‌روی همه ما است.

وی تأکید کرد: از دشمن نباید واهمه داشت و باید در مسیر قانونمداری گام برداشت. در فتنه سال ۱۳۸۸ نیز اگر دلدادگی مردم به خدا، بصیرت آنها و هدایت حکیمانه رهبر انقلاب نبود آنچه که نظام سلطه می‌خواست با توجه به عملکرد کسانی که جای پا را برای آنها فراهم کرده بود می‌رسید و وضع کشور ما اکنون اینگونه نبود.

دادستان کل کشور گفت: این نظام؛ شهیدپرور، بصیرت‌آفرین و نظامی تربیت‌یافته و متصل به عاشورا است.

وی بیان داشت: آنچه که بر فتنه تأثیرگذار بود بصیرت مردم، تأسی از خدا و بصیرت‌آفرینی همراه با هدایت‌های رهبری بوده است.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1