امروز : شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت پیکر شهید سعیدی پس از ۳۱ سال

بصیر، پیکر مطهر شهید جعفر سعیدی، یکشنبه ۳۰ آذر از ساعت ۹ صبح از مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تاکستان تشییع و پس از انتقال به زادگاهش، در گلزار مطهر شهدای شهرک نیکویه به خاک سپرده خواهد شد. همچنین مراسم یادبود این شهید تازه تفحص شده، بعد از نماز ظهر و عصر همان روز، در […]

بصیر، پیکر مطهر شهید جعفر سعیدی، یکشنبه ۳۰ آذر از ساعت ۹ صبح از مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تاکستان تشییع و پس از انتقال به زادگاهش، در گلزار مطهر شهدای شهرک نیکویه به خاک سپرده خواهد شد.

همچنین مراسم یادبود این شهید تازه تفحص شده، بعد از نماز ظهر و عصر همان روز، در مسجد جامع شهرک نیکویه و مراسم سومین روز بزرگداشت، روز سه‌شنبه دوم دی ماه سال‌جاری همزمان با شهادت امام رضا(ع) از ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ در همان مکان برگزار می‌شود.

شهید سعیدی در روستای نیکویه تاکستان بدنیا آمد و در حالی که دانش آموز سوم راهنمایی بود، سال ۱۳۶۲ از طریق بسیج به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اعزام و در همان سال در عملیات خیبر، در منطقه‌ی هویزه مفقودالاثر شد.

هویت این شهید تازه تفحص شده توسط ستاد کمیته جستجوی مفقودین و شهدای گمنام ستاد کل نیروهای مسلح و بر اساس آزمایش تشخیص هویت DNA شناسایی شده است.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1