امروز : شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظر کاشانی درمورد حضور مایلی در تیم‌امید

بصیر، حبیب کاشانی درباره احتمال پیوستن محمد مایلی‌کهن به تیم فوتبال امید به عنوان مدیر فنی، اظهار کرد: مذاکراتی با محمد مایلی‌کهن انجام داده‌ایم که در صورت موافقت او، مسوولیت مدیریت فنی تیم به این مربی سپرده می‌شود و در حال حاضر وی جدی‌ترین گزینه ما است. وی افزود: مطمئن هستیم با توجه به تجربه زیاد […]

بصیر، حبیب کاشانی درباره احتمال پیوستن محمد مایلی‌کهن به تیم فوتبال امید به عنوان مدیر فنی، اظهار کرد: مذاکراتی با محمد مایلی‌کهن انجام داده‌ایم که در صورت موافقت او، مسوولیت مدیریت فنی تیم به این مربی سپرده می‌شود و در حال حاضر وی جدی‌ترین گزینه ما است.

وی افزود: مطمئن هستیم با توجه به تجربه زیاد و شناخت و آگاهی بالایی که محمد مایلی‌کهن از فوتبال ایران دارد، قطعا می‌تواند به تیم امید کمک کند. ما به دنبال آن هستیم تا کادر فنی خوب و حرفه‌ای را برای تیم ملی جمع کنیم.

مدیر تیم امید با بیان اینکه مربیان دیگری هم به جمع کادر فنی امید اضافه می‌شوند، گفت: یک مربی بدنساز حرفه‌ای، پزشک، مسوول تدارکات و یک فیزیوتراپ دیگر هم به کادر فنی اضافه می‌شوند.

کاشانی که همراه تیم امید به اردوی آماده‌سازی کیش نمی‌رود، درباره شرایط برگزاری این اردو نیز گفت: تدارک خوبی برای تیم امید در کیش دیده شده و پس از توافقاتی که با “مونسان” رییس منطقه آزاد کیش داشتیم، امکانات خوب و حرفه‌یی برای برگزاری اردو تدارک دیده شده است.

وی از احتمال برگزاری دو دیدار تدارکاتی تیم امید در عمان با تیم‌های اماراتی خبر داد و در این باره افزود: بعد از اردوی کیش، برنامه سفر به عمان را در پیش‌ داریم که در آنجا با تیم امید عمان بازی تدارکاتی می‌کنیم. همچنین اقداماتی هم انجام شده که با توجه به نزدیکی مسافت عمان تا امارات، بتوانیم دو بازی دوستانه هم با دو تیم اماراتی در عمان داشته باشیم.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1