امروز : شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعتراض موگویی به آمار غیرواقعی فروش در سینما

بصیر، آزیتا موگویی کارگردان فیلم سینمایی «تراژدی» درنشست روز گذشته برنامه «هفت» با بیان اینکه وضعیت فروش و استقبال و روند فروش فیلم “تراژدی” رو به رشد است بویژه اینکه حجم تبلیغات ما کم است و خود مردم برایش تبلیغ می‌کنند گفت:«آمار فروش فیلمها در سینما به نظرم غیرواقعی است و این  آسیب جدی است بر […]

بصیر، آزیتا موگویی کارگردان فیلم سینمایی «تراژدی» درنشست روز گذشته برنامه «هفت» با بیان اینکه وضعیت فروش و استقبال و روند فروش فیلم “تراژدی” رو به رشد است بویژه اینکه حجم تبلیغات ما کم است و خود مردم برایش تبلیغ می‌کنند گفت:«آمار فروش فیلمها در سینما به نظرم غیرواقعی است و این  آسیب جدی است بر سر رقابت ناعادلانه در سینما در حوزه اکران و تبلیغات. من شغلم کارگردانی نیست اما به اندازه یک فیلمم معتقدم که به یک عیار واقعی از ارتباط مخاطب با فیلمم نخواهم رسید؛ با اینکه فیلمم هم با سالن پر مواجه شده است.» 

 
وی تاکید کرد: خیلی خوب است که همه فیلمها بفروشد، اما وقتی سالن‌های برخی فیلمها را خالی می‌بینم ولی آمار فروششان را چندبرابر اعلام میکنند مشخص است بک جای معادله ایراد دارد. 
 
آزیتا موگویی بیننده فیلم «تراژدی» را خانواده‌ها دانست و گفت: مخاطبین اصلی من خانواده ها بودند اما در اکران میبینم که جوانان سراغش آمده اند شاید وجه عاشقانه فیلم طوری بوده که جوانان را جذب کرده؛ درحالیکه قصه جوانانه نیست. 
 
وی با اشاره به تبلیغات فیلم نیز بیان داشت: برای تبلیغات تنها چند بیلبورد در شهر گرفتیم چون گران است. یک تعدادی تیزر نیز به ما دادند که تمام شد. از تولید گرفته تا تولید و اکران و همین تبلیغات شرایط عادلانه نیست. هزینه های تولید وحشتناک بالا رفته است و زیر یک میلیارد تومان نمیشود فیلم ساخت؛ دستمزدها خیلی بالارفته است. 
 
آزیتا موگویی در پایان اعلام کرد: کارگردانی خیلی سخت است؛ عرصه تهیه و تولید نسبت به کارگردانی برایم ارزشمندتر است.کارگردانی نمی‌کنم جز اینکه سوژه‌ای به عنوان دغدغه شخصی پیدا کنم.
 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1