امروز : یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰ - ۱:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش دیلی میل از قاچاق کثیف داعش

بصیر، روزنامه دیلی میل در گزارشی فاش کرد که تشکیلات تروریستی داعش در سوریه و عراق به تشکیلاتی برای تجارت اعضای بدن انسان با هدف تامین مالی خود در خاورمیانه تبدیل شده است. در ادامه این گزارش آمده است، تشکیلات داعش تاکنون توانسته هزینه‌های جنگ خود را که به بیش از دو میلیون دلار در سال […]

بصیر، روزنامه دیلی میل در گزارشی فاش کرد که تشکیلات تروریستی داعش در سوریه و عراق به تشکیلاتی برای تجارت اعضای بدن انسان با هدف تامین مالی خود در خاورمیانه تبدیل شده است.

در ادامه این گزارش آمده است، تشکیلات داعش تاکنون توانسته هزینه‌های جنگ خود را که به بیش از دو میلیون دلار در سال می‌رسد، از منابع مختلف که بیشتر آنها مبهم است از جمله تولید نفت، تجارت اعضای انسان و قاچاق مواد مخدر تامین کند.

در این گزارش تاکید شده است مشخص شده که تشکیلات تروریستی داعش از چند ماه قبل تاکنون با استخدام کردن پزشکان خارجی اقدام به درآوردن اعضای بدن اعضای کشته شده خود و همچنین گروگان‌های زنده از جمله کودکان عراقی و سوریه می‌کند.

دیلی میل در ادامه گزارش داد، این اخبار تکان‌دهنده از زبان یک پزشک گوش، حلق و بینی عراقی به اسم سیروان الموصلی منتشر شده است. وی عنوان داشت که گروه تروریستی داعش با استفاده از پزشکان خارجی یک شبکه گسترده تجارت اعضای بدن انسان را از بیمارستانی در شهر موصل که کنترل آن را به دست دارد، اداره می‌کند و این شبکه تاکنون سود بسیار زیادی را برای تشکیلات تروریستی داشته است.

این روزنامه ادامه داد: تشکیلات تروریستی داعش قسمتی را به قاچاق اعضای بدن انسان از جمله قلب، کبد و کلیه در بازارهای سیاه بین‌المللی اختصاص داده است.

این پزشک عراقی همچنین عنوان داشت که در بیمارستان موصل شاهد ممانعت از اختلاط پزشکان عرب با پزشکان خارجی بوده است و از همانجا اطلاعاتی درخصوص فروش اعضای بدن منتشر شده است.

وی تاکید کرد: عملیات جراحی در یکی از بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد و اعضای بدن به سرعت از طریق یک شبکه متخصص انتقال پیدا می‌کند. این اعضا متعلق به تروریست‌های کشته شده و مجروحان و یا افرادی است که توسط داعش ربوده شده‌اند. اعضای بدن آنها به کشورهای همسایه از جمله ترکیه فرستاده می‌شود.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1