امروز : دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱ - ۰:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یادواره ۱۳ شهید روستای شیرمحله فریدونکنار برگزار شد

به گزارش بصیر، در این مراسم جواد اسماعیلی یادگار ۸ سال دفاع مقدس اهمیت نبوت، امامت و شهادت را تشریح کرد و سپس ایمان حبیبی به مدیحه سرایی در وصف آل الله پرداخت. جواد اسماعیلی یادگار ۸ سال دفاع مقدس در این یادواره با اشاره به اینکه هدف تمامی پیامبران این بود که انسان‌های آسمانی […]

DSCN6909

به گزارش بصیر، در این مراسم جواد اسماعیلی یادگار ۸ سال دفاع مقدس اهمیت نبوت، امامت و شهادت را تشریح کرد و سپس ایمان حبیبی به مدیحه سرایی در وصف آل الله پرداخت.

جواد اسماعیلی یادگار ۸ سال دفاع مقدس در این یادواره با اشاره به اینکه هدف تمامی پیامبران این بود که انسان‌های آسمانی تربیت کنند، اظهار داشت: درب شهادت برای مومنان گشوده شده است، هر چیزی آغاز و پایانی دارد اما راه شهادت بی پایان است.

این یادگار ۸ سال دفاع مقدس با اشاره به توطئه های وسیع دشمنان از ابتدای انقلاب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همدستی غرب و شرق، تصریح کرد: امروز به برکت شهدا، آرمان‌های امام راحل(ره)، ماندگار مانده و در ایران مدیریت افراط گرایی غرب در منطقه را به دست گرفته است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: منطق امروز کشور در عرصه های جهانی، منطبق با خواسته های به حق رهبری است، چرا که استرانژی های رهبری بر اساس قرآن تدوین می شود.

وی افزود: این استراتژی ها چیزی جز مقاومت و ایستادگی، وحدت کلمه و آمادگی در هر شرایط نیست.

گفتنی است در این مراسم به طور نمادین پیکر مطهر دو شهید گمنام نیز تشییع شد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1