امروز : دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیم مذاکره‌کننده چندماه قبل از انتخابات ۸۸ تمایل خود را برای مذاکره اعلام کرده بود

بصیر، مهرداد بذرپاش، با اشاره به اینکه ما همواره کشوری مدافع بودیم و تعرضی به جایی نداشتیم، اظهار داشت: سیاست نظام، سیاستی هجومی نیست بلکه به دنبال دفع شر است. وی با عنوان اینکه دشمن در پی شبهه‌افکنی با هر وسیله‌ای بین جوانان است، افزود: در حال حاضر ۱۷۰ شبکه فارسی زبان بر روی ۷ ماهواره، […]

بصیر، مهرداد بذرپاش، با اشاره به اینکه ما همواره کشوری مدافع بودیم و تعرضی به جایی نداشتیم، اظهار داشت: سیاست نظام، سیاستی هجومی نیست بلکه به دنبال دفع شر است.


وی با عنوان اینکه دشمن در پی شبهه‌افکنی با هر وسیله‌ای بین جوانان است، افزود: در حال حاضر ۱۷۰ شبکه فارسی زبان بر روی ۷ ماهواره، برنامه‌هایی را بر علیه ایران ساخته و بر روی امواج قرار داده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، یکی از ویژگی‌های نظام اسلامی را داشتن مسئولان انقلابی و بسیجی دانست و خاطرنشان کرد: از شاخصه‌های مسئول انقلابی داشتن، بصیرت و توجیه بودن نسبت به زمان، مکان و اطاعت از ولی فقیه است.

بذرپاش با اشاره به هدفمند شدن ساخت فیلم‌های تاریخی، ابراز داشت: هیچ فیلمی درباره حبیب‌بن‌مظاهر، قاسم‌بن‌الحسن، ابن‌وهب و عبدالله‎بن‎الحسن که یاری‌گر ولی زمان‌شان بودند، ساخته نشده است.

وی با بیان اینکه بی‌اعتمادی ما به آمریکا از زمان دولت ملی‌گرای مصدق در بحث نفت آغاز شد، اذعان کرد: از همان زمان شروع تحریم‌ها بر علیه ایران کلید خورد.

بذرپاش تصریح کرد: ایران سه مرحله تحریم را پشت سر گذاشت: «۱٫ تحریم داماتو، ۲٫ تحریم ایران و لیبی که بعدها به تحریم جامع علیه ایران تغیر یافت و ۳٫ تحریم نسل سوم که به تحریم شکننده و فلج کننده از آن یاد می‌کنند.»

نماینده تهران اضافه کرد: گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران چند ماه قبل از انتخابات ۸۸، چندین‌بار تمایل خود را برای مذاکره اعلام کرد ولی آنها طفره می‌رفتند و به نظر می‌رسید بعد از انتخابات، آنها منتظر وقوع حادثه‌ای همچون فتنه بودند.

بذرپاش در پایان گفت: در فتنه ۸۸، بعضی از افراد فریب‌خورده به خیابان‌ها ریختند، دولت‌های غربی هم از آب گل‌آلود ماهی گرفتند و اوباما هم اعلام کرد کلیه توافقاتی که می‌خواست با ایران انجام شود، لغو است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1