امروز : دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله به مسجدی در شمال آلمان

بصیر، عده‌ای مهاجم اوایل وقت دیروز به مسجدی در آلمان حمله کردند. خبرگزاری آلمان نوشت که این مسجد نیمه‌ساز در شهر «دورماگن» واقع در شمال غربی آلمان قرار دارد و مهاجمان در اقدامی مشابه نازی‌ها روی دیوار مسجد شعارنویسی کردند و با ترسیم صلیب شکسته، نوشتند:«با شما به اردوگاه کار اجباری می‌رویم» این اقدام در پی […]

بصیر، عده‌ای مهاجم اوایل وقت دیروز به مسجدی در آلمان حمله کردند.

خبرگزاری آلمان نوشت که این مسجد نیمه‌ساز در شهر «دورماگن» واقع در شمال غربی آلمان قرار دارد و مهاجمان در اقدامی مشابه نازی‌ها روی دیوار مسجد شعارنویسی کردند و با ترسیم صلیب شکسته، نوشتند:«با شما به اردوگاه کار اجباری می‌رویم»

این اقدام در پی افزایش اقدامات اسلام‌ستیزانه  جنبش «پگیدا» صورت می‌گیرد. جنبش پگیدا در ۱۰ هفته گذشته در شهرهای گذشته تظاهرات‌هایی را برگزار کرده است.

پلیس آلمان اعلام کرد که از اقدامات این گروه افراط‌گرا وحشت‌زده شده است چرا که در این کشور جایی برای فعالیت‌های نژادپرستانه و قدرت نمایی مجدد نازی‌ها نیست.

مقامات امنیتی آلمان تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده‌ و اعلام کرده‌اند که جایزه‌ای معادل هزار و ۵۰۰ یورو ( ۱،۸۳۳۳ دلار) برای اطلاعاتی که بتواند به دستگیری مهاجمان کمک کند، تعیین کرده‌اند.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1