امروز : دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معروف: رفتنم به کازان بخاطر پول نیست/ مردم ارومیه شرایطم را درک کرده و یاری‌ام کنند

بصیر، سعید معروف درخصوص انتشار خبر پیوستنش به تیم کازان روسیه اظهار داشت: باید اعلام کنم که اتفاقات اخیر در ادامه مذاکرات پیش فصل امسال تیم‌های اروپایی با اکثر ملی پوشان والیبال کشورمان بود که به دلیل جواب منفی بازیکنان عملی نشد، تا آخرین بازی نیم فصل که این پیشنهاد ویژه به صورت رسمی از طرف […]

بصیر، سعید معروف درخصوص انتشار خبر پیوستنش به تیم کازان روسیه اظهار داشت: باید اعلام کنم که اتفاقات اخیر در ادامه مذاکرات پیش فصل امسال تیم‌های اروپایی با اکثر ملی پوشان والیبال کشورمان بود که به دلیل جواب منفی بازیکنان عملی نشد، تا آخرین بازی نیم فصل که این پیشنهاد ویژه به صورت رسمی از طرف باشگاه کازان روسیه مطرح شد. پیشنهادی که به زعم خیلی از کارشناسان و والیبال دوستان در تاریخ والیبال ایران بی‌سابقه بوده و شاید دیگر در طول دوران کوتاه بازیکنی سعید معروف تکرار نشود.

وی افزود: تعطیلات نیم فصل زمان مناسبی بود تا با آسودگی خاطر بتوانم تمامی جوانب را بررسی کرده و تصمیمی درست را اتخاذ کنم. مهمترین چیزی که در این تصمیم برخی‌ها را به اشتباه وا داشت، بحث‌های مالی مطرح شده در این قرارداد است که به جرات می‌توانم بگویم که مسائل مالی کمترین تاثیر را در اتخاذ این تصمیم داشته است.

بهترین پاسور لیگ جهانی ۲۰۱۴ خاطرنشان کرد: قبلاً هم ارائه همین مقدار پیشنهادی از طرف باشگاه‌های دیگر به دلیل تعهد اخلاقی به ارومیه نتوانسته بود باعث جواب مثبت از طرف من شود. احساس قلبی من این است که طرفداران واقعی والیبال و سعید معروف و مردم این شهر که شهر عشاق والیبال نامیده شده است، با این تصمیم بنده موافق خواهند بود و چه بسا مرا در مسیر رسیدن به این هدف یاری خواهند کرد.

معروف تصریح کرد: لازم می‌دانم به کسانی که این انتقال را ضربه به والیبال ایران و به ویژه ارومیه می‌دانند اعلام کنم که در صورتی به این باشگاه روسی پاسخ مثبت خواهم داد که از حضور یکی از سه پاسور تیم‌های ملی فرانسه، صربستان و بلغارستان در تیم محبوبم شهرداری ارومیه اطمینان حاصل کنم تا روند موفقیت باشگاه شهرداری ارومیه دچار خلل نشود. به هر حال با تمام این تفاسیر اگر این انتقال صورت نگیرد لطمه زیادی به بعد حرفه‌ای شخصیت سعید معروف وارد خواهد شد و در این مقطع انتظار می‌رود که شهردار محترم ارومیه که چندین و چند سال در راس والیبال ارومیه فعالیت موفقی داشته است، در هموار شدن این مسیر همکاری لازم را انجام دهد.

پاسور تیم ملی والیبال و شهرداری ارومیه اظهار داشت: در نهایت چه در صورت انجام این انتقال و چه در صورت عدم انجام آن همیشه در راستای پیشرفت والیبال حرفه‌ای که در آن فعالیت می‌کنم تمام تلاشم را به کار خواهم برد و رسیدن به بهترین جایگاه در والیبال دنیا با تیم ملی والیبال کشورم در اولویت کارهایم خواد بود. تشکر ویژه‌ای دارم از مردم عزیز ایران و شهر والیبال‌خیز ارومیه که در طی دوران بازیگری همیشه حامی من بوده‌اند و امیدورام در این مسیر هم یار و یاور بنده باشند.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1