امروز : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار مازندران: فرماندار فریدونکنار تا چند روز آینده معارفه می شود

بصیر، در حالیکه مردم خطه مبارک منتظر حضور چهارمین فرماندار در کمتر از یک دهه از شهرستان شدن فریدونکنار هستند، بحث بومی و یا غیر بومی بودن نماینده دولت تدبیر در شهر سردار بصیر، همچنان نقل محافل است. این در حالی است که امید ‌نیک‌نژاد، علی قاسمی و محمد حسین‌زاده فرمانداران اسبق فریدونکنار غیربومی بودند […]

بصیر، در حالیکه مردم خطه مبارک منتظر حضور چهارمین فرماندار در کمتر از یک دهه از شهرستان شدن فریدونکنار هستند، بحث بومی و یا غیر بومی بودن نماینده دولت تدبیر در شهر سردار بصیر، همچنان نقل محافل است.

این در حالی است که امید ‌نیک‌نژاد، علی قاسمی و محمد حسین‌زاده فرمانداران اسبق فریدونکنار غیربومی بودند و حجت‌الله عصمتی سرپرست فرمانداری این شهرستان نیز غیربومی است.

استاندار مازندران در حاشیه بیست و پنجمین یادواره سرداران و ۴۳ شهید روستای ازباران در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار بصیرنیوز، در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر بومی و یا غیر بومی بودن چهارمین فرماندار فریدونکنار گفت: کار انتخاب فرماندار این شهرستان به اتمام رسیده و حکم وی نیز صادر شده است.

 

ربیع فلاح‌جلودار در خصوص زمان معارفه فرماندار فریدونکنار، اظهار داشت: نماینده دولت تدبیر و امید فریدونکنار در چند روز آینده معارفه می شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1