امروز : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخورد خونین پژو ۲۰۶ با مسافران اتوبوس

بصیر، سرهنگ عین اله جهانی،معاون آموزش و فرهنگ و ترافیک پلیس راهور تهران گفت : در ساعت ۱۰:۴۵ صبح امروز در بزرگراه رسالت در مسیر شرق به غرب بعد از قنبرزاده جنب مترو مصلی یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۵ مسافر که در انتظار اتوبوس بودند، برخورد کرد. این مقام مسئول پلیس افزود : در پی […]

بصیر، سرهنگ عین اله جهانی،معاون آموزش و فرهنگ و ترافیک پلیس راهور تهران گفت : در ساعت ۱۰:۴۵ صبح امروز در بزرگراه رسالت در مسیر شرق به غرب بعد از قنبرزاده جنب مترو مصلی یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۵ مسافر که در انتظار اتوبوس بودند، برخورد کرد.

این مقام مسئول پلیس افزود : در پی این برخورد ۵ تن از مسافران مجروح شدند که با توجه به شدت جراحت توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

معاون آموزش و فرهنگ و ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خاتمه اظهار داشت: کارشناسان پلیس در حال بررسی علت این حادثه هستند.

مصدومان به بیمارستان فیروزگر منتقل شدند

حسن عباسی گفت: در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه صبح امروز مرکز اورژانس ۱۱۵ تهران از برخورد یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۵ شهروند که در ایستگاه اتوبوس جنب مترو مصلی که منتظر بی‌آر‌تی بودند برخورد می‌کند.

وی ادامه بلافاصله اورژانس تهران ۴ دستگاه آمبولانس را عازم محل حادثه کرد و تکنسین‌های اورژانس بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه و انجام  اقدامات اولیه درمانی هر ۵ مصدوم را به بیمارستان فیروزگر منتقل کردند.

گفتنی است، تا کنون از حال مصدومان خبری گزارش نشده است.

 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1