امروز : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرغ گران شد

بصیر، مهدی یوسف‌خانی در این رابطه، اظهارداشت: قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته حدود ۳۰۰ تومان افزایش یافته و به ۶۵۰۰ تومان رسیده است. وی با بیان اینکه هنوز هم تولیدکنندگان متضرر می‌شوند، افزود: در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری ۴۱۵۰ تومان است؛ برای اینکه تولیدکنندگان زیان نکنند و سود کمی نیز نصیب […]

بصیر، مهدی یوسف‌خانی در این رابطه، اظهارداشت: قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته حدود ۳۰۰ تومان افزایش یافته و به ۶۵۰۰ تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه هنوز هم تولیدکنندگان متضرر می‌شوند، افزود: در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری ۴۱۵۰ تومان است؛ برای اینکه تولیدکنندگان زیان نکنند و سود کمی نیز نصیب آنان شود باید این میزان به ۴۶۰۰ تومان و قیمت مرغ آماده به طبخ به ۷۰۰۰ تومان برسد.

یوسف‌خانی در رابطه با پیش بینی‌های مطرح شده مبنی بر کاهش تولید ماهی قزل‌آلا در کشور نیز گفت: اگر تولید کاهش پیدا کند به طور قطع قیمت این نوع ماهی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می‌کند.

وی قیمت هرکیلوگرم ماهی قزل‌آلای با کیفیت را ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان عنوان کرد و افزود: در صورتی‌ که تولید قزل‌آلا با کاهش ۴۰ تا ۴۵ درصدی همراه باشد، قیمت این نوع ماهی به ۲۰ هزار تومان خواهد رسید.

چندی قبل ارسلان قاسمی مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی آبزیان کشور به مهر اعلام کرد: پیش بینی می شود به دلیل واردات نهاده ها و تخم چشم زده آلوده طی سال های گذشته، تولید ماهی قزل آلا در کشور بین ۴۰ تا ۴۵ درصد کاهش پیدا کند.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1