امروز : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شاهد معجزه امام رضا در جریان نمایش «ولایت عشق» بودم

بصیر، محمد صادقی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در سالروز شهادت علی بن موسی الرضا (ع) از خاطرات بازی در سریال «ولایت عشق»، گفت: نقش مأمون عباسی در این سریال محوری و بازی در این کاراکتر پیامد های مثبت و منفی را در جامعه برای من به همراه داشت. وی با بیان اینکه شاهد […]

بصیر، محمد صادقی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در سالروز شهادت علی بن موسی الرضا (ع) از خاطرات بازی در سریال «ولایت عشق»، گفت: نقش مأمون عباسی در این سریال محوری و بازی در این کاراکتر پیامد های مثبت و منفی را در جامعه برای من به همراه داشت.


وی با بیان اینکه شاهد معجزه امام رضا (ع) در جریان نمایش سریال تلویزیونی «ولایت عشق» با بازی در کاراکتر مأمون عباسی، افزود: به نشانه شکر و سپاس از ایفای نقش در این سریال به زیارت بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) مشرف شدم.

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به خلق آثار تاریخی فاخر به عنوان صفحات زرین و درخشان در کارنامه رسانه ملی، اضافه کرد: فعالیت در حوزه ساخت فیلم های تاریخی در روایت ابعاد مختلف تاریخ اسلام برای فیلمسازان دشواری ها و سختی های بی شماری را به همراه دارد.

صادقی کشورمان در خاتمه اظهار کرد: افزایش تولید آثار فاخر باید با ارتقاء سطح کمی و کیفی و محتوایی این تولیدات در تلویزیون در رسانه ملی با برخورداری از طیف گسترده مخاطب همراه باشد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1