امروز : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش ۱۰۱ درصدی کشف مواد مخدر در فریدونکنار

بصیر، مهدی نریمانی در حاشیه جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار، اظهار داشت: پلیس در بحث پیشگیری و دستگیری معتادان و فروشندگان مواد مخدر بسیار جدی و مصمم است. وی با بیان اینکه ۱۳ طرح برای مقابله با این پدیده شوم در این ۹ ماه و در فریدونکنار داشتیم، اذعان داشت: در این طرح […]

بصیر، مهدی نریمانی در حاشیه جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار، اظهار داشت: پلیس در بحث پیشگیری و دستگیری معتادان و فروشندگان مواد مخدر بسیار جدی و مصمم است.

وی با بیان اینکه ۱۳ طرح برای مقابله با این پدیده شوم در این ۹ ماه و در فریدونکنار داشتیم، اذعان داشت: در این طرح ها، حدود ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر به همراه  ۱۷۰ معتاد و عرضه کننده این مواد دستگیر کردیم.

فرمانده نیروی انتظامی فریدونکنار با اشاره به اینکه معتادان دستگیر شده را برای ترک به کمپ ها فرستادیم، گفت: فروشندگان مواد مخدر را به دستگاه های قضایی معرفی کردیم.

نریمانی در ادامه با بیان اینکه در سال ۹۳ در بحث کشف مواد مخدر شاهد افزایش ۱۰۱ درصدی در فریدونکنار بودیم،  خاطرنشان کرد: در بحث دستگیری معتادان نیز افزایش ۱۷ درصدی را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه بیشتر از ۵۰ درصد سرقت ها در فریدونکنار از سوی معتادان صورت می گیرد، گفت: از ادارات شهرستان، انتظار می رود در کمپ های ترک اعتیاد بیشتر حضور یابند و به آنها بیشتر توجه کنند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1