امروز : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بودجه فرهنگی اداره ارشاد فریدونکنار ۲ میلیون تومان است/ در طراحی و نصب بنر نیز عاجزیم

به گزارش بصیر، امیرحسین فلاحت‌پیشه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار داشت: ستاد مبارزه با مواد مخدر اگر بودجه فرهنگی دارد به ما نیز تخصیص دهد، چرا که ما تا به امروز چیزی ندیدیم. وی با بیان اینکه کمترین کار فرهنگی در زمینه مبارزه با مواد […]

DSCN1632

به گزارش بصیر، امیرحسین فلاحت‌پیشه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار داشت: ستاد مبارزه با مواد مخدر اگر بودجه فرهنگی دارد به ما نیز تخصیص دهد، چرا که ما تا به امروز چیزی ندیدیم.

وی با بیان اینکه کمترین کار فرهنگی در زمینه مبارزه با مواد مخدر، طراحی و نصب بنر است، تصریح کرد: سرانه فرهنگی شهرستان فقط ۲ میلیون تومان است که اگر آن را بر جمعیت این شهرستان تقسم کنیم رقم مضحکی می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدونکنار خاطرنشان کرد: وقتی می گوئیم سرمنشا تمامی جرائم اعتیاد است، باید توجه ویژه ای به این معضل شود.

فلاحت‌پیشه افزود: باید برای مقابله با این پدیده برنامه ریزی شود اما زمانی که بودجه نداریم چگونه می توانیم برنامه ای تدوین کرد، نوشتن برنامه خیلی مهم نیست، بودجه است که به برنامه ارزش می دهد.

 

وی اذعان داشت: ما مدیران در بحث آموزش عاجز ماندیم، مواد مخدر از شیوه سنتی به صنعتی تغییر کرده است و برای مبارزه با آن به آموزش نیاز داریم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1