امروز : پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار ورزشکاران مازندرانی با آیت‌الله جوادی آملی

بصیر، جواد حسینیان گفت: ورزشکاران مازندرانی با اساتید حوزه ‌آیت‌الله جوادی آملی و آیت‌الله سلیمانی ملاقات حضوری دارند. وی با اشاره به اعزام ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان حلقه صالحین، مدیران کانون به مناطق زیارتی و جنگی اظهار کرد: کاروان ۲۰۰ نفره مردان ورزشکاران بسیجی مازندران اواسط اسفند ماه جاری در یک سفر پنج روزه به مناطق […]

بصیر، جواد حسینیان گفت: ورزشکاران مازندرانی با اساتید حوزه ‌آیت‌الله جوادی آملی و آیت‌الله سلیمانی ملاقات حضوری دارند.


وی با اشاره به اعزام ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان حلقه صالحین، مدیران کانون به مناطق زیارتی و جنگی اظهار کرد: کاروان ۲۰۰ نفره مردان ورزشکاران بسیجی مازندران اواسط اسفند ماه جاری در یک سفر پنج روزه به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران از حضور ورزشکاران بسیجی زن مازندران به راهیان نور خبر داد و افزود: کاروان ۳۰ نفره ورزشکاران بسیجی زن دارنده مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی در سفر سه روزه بهمن ماه به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

حسینیان با اشاره به اعزام ورزشکاران بانوی مازندرانی به مرقد مطهر حضرت معصومه (س) بیان داشت: کاروان ۴۰ نفره ورزش استان در بهمن ماه در یک سفر چهار روزه ضمن زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) با حضرت آیت‌الله جوادی آملی مرجع عالی قدر کشورمان ملاقات می‌کنند.

وی از اعزام ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان بسیجی مازندران به حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) خبر داد و اظهار داشت: در یک اردوی زیارتی چهار روزه ۴۰ ورزشکار مرد بسیجی بهمن ماه به بارگاه ثامن‌الحجج امام رضا (ع) اعزام می‌شوند.

این مسئول با اشاره به برگزاری اردوی درون‌استانی یک روزه ورزشکاران زن و مرد بسیجی استان در اواخر دی ماه افزود: تعدادی از ورزشکاران مرد بسیجی استان با حضور در اردوی امامزاده ابا صالح قائمشهر با آیت‌الله سلیمانی مدیر حوزه کوتنا ملاقات حضوری دارند.

حسینیان گفت: تعدادی از ورزشکاران بسیجی بانوی استان نیز در اردوی یک روزه درون‌استانی اواخر دی به امامزاده عبدالله آمل اعزام می‌شوند.

وی از برگزاری جلسه مشترک با روسای ادارات، هیئت‌ها، مدیران کانون‌ها، مدیران تربیت‌بدنی سپاه و مدیرعامل باشگاه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: این جلسه با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا، حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان دی ماه در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران افزود: هدف از برگزاری این جلسه رفع مشکلات ورزشکاران بسیجی، امر به معروف و نهی از منکر و همچنین فعالیت کانون بسیج در هیئت‌های ورزشی است.

حسینیان در پایان با اشاره به برگزاری جلسه قرآنی ویژه ورزشکاران بسیجی در استان گفت: با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران، مربیان حلقه صالحین و هیئت عاشقان امام علی (ع) هر ماه جلسه قرآنی با هدف ترویج و آگاهی بیشتر ورزشکاران به مفاهیم قرآن با حضور ورزشکاران و پیشکسوتان در ساری برگزار می‌شود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1