امروز : پنج شنبه ۴ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴ - ۱۱:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای ۴ در سورک

بصیر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در سورک، گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای ۴ و شهید شاخص سال شهرستان سردار شهید ایرج سورکی آزاد شب پنج شنبه چهارم دی همزمان با سالروز آغاز عملیات کربلای ۴ در مسجد جامع شهر سورک برگزار می شود. وی افزود: این مراسم با حضور خانواده شهدا، رزمندگان، […]

بصیر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در سورک، گفت: مراسم بزرگداشت شهیدان عملیات کربلای ۴ و شهید شاخص سال شهرستان سردار شهید ایرج سورکی آزاد شب پنج شنبه چهارم دی همزمان با سالروز آغاز عملیات کربلای ۴ در مسجد جامع شهر سورک برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم با حضور خانواده شهدا، رزمندگان، ایثارگران، نخبگان بسیجی، فرماندهان و بسیجیان و رزمندگانی که در عملیات کربلای ۴ سال ۶۵ حضور داشتند برگزار می شود.

فرمانده سپاه میاندورود با اشاره به وصیت نامه دسته جمعی و ۵۰ نفره رزمندگان سورکی قبل از آغاز عملیات کربلای ۴ بیان داشت: در این مراسم یادگاران هشت سال دفاع مقدس، آقایان النقی اباذری، محمود محمدزاده و قدرت سورکی آزاد به بیان خاطرات خود از عملیات کربلای ۴ خواهند پرداخت.

وی سخنران این مراسم را سردار اکبرزاده از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا بیان کرد و گفت: مداحی این مراسم را نیز محمدجواد عباسی بر عهده دارد.

جناسمی در پایان خاطر نشان کرد: این مراسم به همت حوزه مقاومت و پایگاه های سپاه ناحیه میاندورود برگزار و همزمان با نماز مغرب و عشاء آغاز می شود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1