امروز : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷ - ۹:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویژه‌نامه‌ای با موضوع بحران جمعیت در ایران منتشر شد

بصیر، وضعیت بحران جمعیتی در ایران مساله‌ای نیست که کسی آن را نادیده بگیرد. سیاست‌های نادرست جمعیتی در سال‌های اخیر عاملی برای رشد منفی جمعیت در ایران شده است. پس از هشدار امام خامنه‌ای در مورد این مساله، تلاش‌های فراوانی برای اصلاح مسیر گذشته صورت گرفت. در همین راستا نشریه «حلقه وصل»، ویژه‌نامه‌ای با عنوان «نسل […]

بصیر، وضعیت بحران جمعیتی در ایران مساله‌ای نیست که کسی آن را نادیده بگیرد. سیاست‌های نادرست جمعیتی در سال‌های اخیر عاملی برای رشد منفی جمعیت در ایران شده است. پس از هشدار امام خامنه‌ای در مورد این مساله، تلاش‌های فراوانی برای اصلاح مسیر گذشته صورت گرفت.

در همین راستا نشریه «حلقه وصل»، ویژه‌نامه‌ای با عنوان «نسل ششم» ویژه دیروز، امروز و فردای جمعیت ایران منتشر کرد.

ویژه‌نامه‌ای با موضوع بحران جمعیت در ایران منتشر شد

ویژه‌نامه «نسل ششم» در ۵ فصل مجزا به موضوع جمعیت نگریسته است: «جمعیت و اقتدار سیاسی»، «جمعیت و جامعه»، «جمعیت و فرهنگ»، «جمعیت و اقتصاد» و «جمعیت و بهداشت» فصولی هستند که با نگاهی دقیق و موشکافانه بررسی شده‌‎اند.

ویژه‌نامه «نسل ششم» تلاش کرده موضوع جمعیت را از نگاه کارشناسان و اندیشمندان به بررسی و تحلیل بنشیند. در این ویژه‌نامه‌ی ۳۰۰ صفحه‌ای، اساتید و کارشناسانی چون حجت‌الاسلام قرائتی، علیرضا مرندی، آیت‌الله تسخیری، حسن عباسی، حجت‌الاسلام میرباقری، غلامعلی افروز، سیما فردوسی‌پور، حجت‌الاسلام عباسی ولدی، فروغ نیلچی‌زاده، طاهره همیز، سهیلا جلودارزاده، ابراهیم شفیعی سروستانی، لاله افتخاری و… به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخته‌اند.

برای تهیه این ویژه‌نامه می‌توانید با شماره تلفن‌های ۷۷۶۵۵۱۳۴ و ۵ تماس بگیرید.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1