امروز : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷ - ۱۷:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بودجه میلیاردی برای آب شرب فریدونکنار عملی نشد

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در جلسه معارفه سرپرست فرمانداری فریدونکنار، اظهار داشت: وضعیت بیمارستان فریدونکنار مناسب نیست، بیش از ۲۰۰ تخت در این مرکز درمانی وجود دارد اما از لحاظ امکانات و پزشک در کمبود به سر می بریم. وی تصریح کرد: در شهرستان‌های مجاور چندین پل روز و زیرگذر می سازند اما ۱۰ سال […]

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در جلسه معارفه سرپرست فرمانداری فریدونکنار، اظهار داشت: وضعیت بیمارستان فریدونکنار مناسب نیست، بیش از ۲۰۰ تخت در این مرکز درمانی وجود دارد اما از لحاظ امکانات و پزشک در کمبود به سر می بریم.

وی تصریح کرد: در شهرستان‌های مجاور چندین پل روز و زیرگذر می سازند اما ۱۰ سال هست که حتی یک پل در فریدونکنار ساخته نشد، مشکل کجاست.

امام‌جمعه فریدونکنار همچنین با اشاره به کمربندی نیمه تمام این شهرستان، اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد کمربندی فریدونکنار تکمیل شده است اما برای اتمام این ۱۰ درصد باقیمانده کم کاری شده است.

جلالی همچنین با بیان اینکه مدیر باید تمام منافع خود را فدای دیگران کند، گفت: فرماندار باید به وظایفش در شهر توجه داشته باشد، فرهنگ امام و شهدا را ترویج دهد و از هواهای نفسانی فاصله بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مشکلات در شهرستان زیاد است، تصریح کرد: آب شرب در فریدونکنار نیز یکی از مشکلات اساسی ما است، وعده های زیادی چون یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان داده شد، اما به وعده خود عمل نکردند.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1