امروز : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رضايت‌‌نامه قاضي به راحتي صادر نمي‌شود

بصیر، مهدی تارتار در خصوص معاوضه ایوب کلانتری و محمد عباس‌زاده که در محافل خبری مطرح شده است، اظهار داشت: این قضیه اصلاً صحت ندارد و بحث معاوضه این دو بازیکن مطرح نیست. در حقیقت وقتی عباس‌زاده در فهرست مازاد تیم پرسپولیس قرار گرفت برای جذب وی اقدام کردیم. وی ادامه داد: در مذاکره با عباس‌زاده […]

بصیر، مهدی تارتار در خصوص معاوضه ایوب کلانتری و محمد عباس‌زاده که در محافل خبری مطرح شده است، اظهار داشت: این قضیه اصلاً صحت ندارد و بحث معاوضه این دو بازیکن مطرح نیست. در حقیقت وقتی عباس‌زاده در فهرست مازاد تیم پرسپولیس قرار گرفت برای جذب وی اقدام کردیم.

وی ادامه داد: در مذاکره با عباس‌زاده به وی اعلام کردیم که باید رضایت‌نامه‌اش را شخصاً از باشگاه پرسپولیس بگیرد. از قرار معلوم این بازیکن باید به باشگاه سابق خود نساجی مبلغی را بپردازد و فعلاً نیز حق بازی ندارد. با این شرایط فکر نمی‌کنم بتوانیم عباس‌زاده را به خدمت بگیریم.

سرمربی صبای قم در خصوص جذب محمد قاضی نیز گفت: ما محمد قاضی را هم می‌خواستیم اما وقتی برای جذب این بازیکن اقدام کردیم استقلالی‌ها مدعی شدند رضایت‌نامه او را به این راحتی‌ها صادر نخواهند کرد. با شرایط موجود احتمالاً مجبور شویم مهاجم لیگ یکی به فهرست خود اضافه کنیم.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1