امروز : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سایت دانشگاه احمدی‌نژاد غیرفعال شد

بصیر، وزارت علوم آدرس اینترنتی دانشگاه ایرانیان را غیرفعال کرد. چندی پیش مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم در این خصوص اظهار کرده بود: شورای عالی انقلاب فرهنگی ابطال مجوز دانشگاه ایرانیان را به وزارت علوم اعلام کرده و احتمالا این مسئله را به خود دانشگاه نیز اعلام می‌کند. روابط عمومی دانشگاه ایرانیان اما این اقدام […]

بصیر، وزارت علوم آدرس اینترنتی دانشگاه ایرانیان را غیرفعال کرد.

چندی پیش مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم در این خصوص اظهار کرده بود: شورای عالی انقلاب فرهنگی ابطال مجوز دانشگاه ایرانیان را به وزارت علوم اعلام کرده و احتمالا این مسئله را به خود دانشگاه نیز اعلام می‌کند.

روابط عمومی دانشگاه ایرانیان اما این اقدام وزارت علوم را غیرقانونی اعلام کرد و نوشت: 

“وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه تلاش های غیر قانونی برای توقف فعالیت دانشگاه ایرانیان آدرس اینترنتی این دانشگاه را غیر فعال کرد.

 این اقدام غیر متعارف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حاالی است که اساسا مرجع صادر کننده مجوز فعالیت  دانشگاه ایرانیان یعنی شورای‌عالی انقلاب فرهنگی تا کنون مجوز مربوطه را باطل نکرده و فعالیت این دانشگاه قانونی است.

مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه تلاش های غیر قانونی برای جلوگیری از آغاز فعالیت آموزشی دانشگاه ایرانیان اقدام به مسدود سازی سایت اینترنتی آن کرده و دسترسی کاربران به این وبگاه را با مشکلات زیادی مواجه کردند.”

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1