امروز : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استخوان‌های این زن هر روز در می‌رود

بصیر، باز کردن در خانه، رانندگی کردن، نقاشی کشیدن، غذا درست کردن، کار با رایانه و … همه از جمله مواردی است که ما روزانه انجام می‌دهیم اما همه این کارهای ساده برای یک مادر انگلیسی می‌تواند با یک در رفتگی استخوانی همراه باشد. “یوجو مدیوس” از بیماری نادری به نام EDS رنج می‌برد که باعث […]

بصیر، باز کردن در خانه، رانندگی کردن، نقاشی کشیدن، غذا درست کردن، کار با رایانه و … همه از جمله مواردی است که ما روزانه انجام می‌دهیم اما همه این کارهای ساده برای یک مادر انگلیسی می‌تواند با یک در رفتگی استخوانی همراه باشد.

“یوجو مدیوس” از بیماری نادری به نام EDS رنج می‌برد که باعث می‌شود استخوان‌ها نرمی خاصی داشته باشند و به راحتی از جای خود خارج شده و به اصطلاح معمول استخوان‌ها در می‌روند و نیاز به جا انداختن دوباره دارد.

این خانم ۳۸ ساله تقریباً تمام استخوان‌های بدنش در رفته است و جای سالم در اسکلت‌بندی او وجود ندارد. او به خاطر این بیماری نادر محبور است روزانه تا ۱۰ بار درد در رفتن استخوان‌ها از جایشان را تحمل کند.

وی در مورد این بیماری می‌گوید: “به این بیماری عادت کرده‌ام و باید با آن زندگی کنم. گاهی اوقات به قدری سرگرم کار می شوم که حتی متوجه در رفتگی استخوان‌ها نیز نمی‌شوم و پس از چند ساعت دوباره آن را سر جایش برمی‌گردانم.”

او بدترین در رفتگی را مربوط به استخوان فکش می‌داند که به سبب آن چند ساعتی نمی‌توانست حتی صحبت کند.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1