امروز : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین تجمع زائرین پیاده‌روی اربعین

بصیر، پس از برگزاری راهپیمایی با شکوه اربعین ۹۳ در فاصله میان نجف و کربلا، این بار زائرین کربلای معلا در اربعین حسینی، در مصلای تهران حضور به هم می رسانند تا سالروز حماسه بزرک نهم دی سال ۸۸ را که نشانه ای از ظرفیت بی نظیر عاشورا بود را گرامی بدارند.   حماسه نهم دی […]

بصیر، پس از برگزاری راهپیمایی با شکوه اربعین ۹۳ در فاصله میان نجف و کربلا، این بار زائرین کربلای معلا در اربعین حسینی، در مصلای تهران حضور به هم می رسانند تا سالروز حماسه بزرک نهم دی سال ۸۸ را که نشانه ای از ظرفیت بی نظیر عاشورا بود را گرامی بدارند.

 

اولین تجمع زائرین پیاده‌روی اربعین

حماسه نهم دی ماه هشتادوهشت که در پی اهانت فتنه گران به روز عزای حسینی و هیئات عزاداری و با پوشش رسانه ای سایت های بیگانه و شبکه های ماهواره ای شکل گرفت، جلوه ای از شور و شعور حسینی در میان تمام اقشار مردم بود که به جرات می توان گفت که جلوه ای از این بصیرت حسینی که لرزه به تن دشمنان اسلام می اندازد را می توان در پیاده روی اربعین نیز مشاهده کرد.
 
در اولین تجمع پیاده روی اربعین که فردا، سه شنبه نهم دی ماه، از نماز مغرب و عشاء در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد، حجت الاسلام پناهیان و حاج سعید قاسمی به سخنرانی خواهند پرداخت و عاشقان و زائران اربعین حسینی  مراسم عزاداری شب شهادت امام حسن عسگری (ع) با مداحی حاج مهدی سلحشور برقرار خواهند نمود.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1