امروز : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتغالزایی ۷ میلیارد ریالی کمیته امداد فریدونکنار برای مددجویان

بصیر، غلامرضا علیپور در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار داشت: اعطای وام اشتغال به سرپرست خانوارها در دستور کارمان قرار دارد و در این راستا این مدیریت در ۹ ماهه نخست سال جاری توانست برای ۷۴ مددجو بالغ بر ۷ میلیارد ریال اشتغالزایی کند. وی با بیان اینکه رویکرد کمیته امداد ایجاد اشتغال برای […]

بصیر، غلامرضا علیپور در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار داشت: اعطای وام اشتغال به سرپرست خانوارها در دستور کارمان قرار دارد و در این راستا این مدیریت در ۹ ماهه نخست سال جاری توانست برای ۷۴ مددجو بالغ بر ۷ میلیارد ریال اشتغالزایی کند.

وی با بیان اینکه رویکرد کمیته امداد ایجاد اشتغال برای خانواده های مددجوی زیر حمایت است، تصریح کرد: با برنامه ریزی و اجرای فعالیت های آموزشی برای خانواده ها، به دنبال کشف استعدادهای مددجویان هستیم تا بتوانند توانمند شوند.

مدیر کمیته امداد فریدونکنار، اذعان داشت: خانواده های مددجو، نباید بدون تلاش در همان سطح زندگی بمانند بلکه پس از شناسایی استعداد آنان ، باید به سمت اشتغال و استقلال اقتصادی هدایت شوند.

 

علیپور در پایان تاکید کرد: علت موفقیت کمیته‌امداد در اشتغالزایی، نظارت جدی در این زمینه است و ناظران فنی در دائما در حال انجام وظیفه هستند. 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1