امروز : سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۹دی هشدار عوام بصیر به خواص بی بصیرت

بصیر، باسمه تعالی گفتند که از ۹ دی بنویسم اما ۹ دی را نمی توان نوشت. حتی نمی توان سرود. شاید فقط بتوان حس کرد. حس کرد حضور مردمانی را که با هر گام خود می‌سرودند: “حسین(ع)” آنان که ضربان قلبشان می‌نوازد: “حسین (ع)” انقلاب کردند برای ” حسین (ع) “ شهید دادند برای “حسین (ع)” […]

بصیر، باسمه تعالی

گفتند که از ۹ دی بنویسم

اما ۹ دی را نمی توان نوشت. حتی نمی توان سرود. شاید فقط بتوان حس کرد.

حس کرد حضور مردمانی را که با هر گام خود می‌سرودند: “حسین(ع)”

آنان که ضربان قلبشان می‌نوازد: “حسین (ع)”

انقلاب کردند برای ” حسین (ع) “

شهید دادند برای “حسین (ع)”

سختی کشیدند به یاد بچه‌های “حسین (ع)”

.

.

.

و پای صندوق‌های رای آمدند تا عزت کشور “حسینی” را به رخ جهانیان بکشند.

اما عده‌ای که در این ۳۰ سال پشت پرده نفاق خزیده بودند دیگر خسته شدند و تاب نیاوردند و عنان از کف ربوده و آن کردند که در عاشورای ۶۱ هم اندیشان بی‌دینشان نمودند.

آری خیام را آتش زند. دقیقا بازهم برای “ملک ری”

حسینیان گرد خیمه اباعبدا… (ع) جمع شدند و یزیدیان به اشک اهل خیام می‌خندیدند. هلهله می‌کردند. صوت کف می‌زدند. و عده‌ای که از علی (ع) زخم‌ها به سینه داشتند دامن هایشان را پر سنگ کردند.

آن روز در میدان شهر شام عده‌ای گرد سرهای بریده می‌رقصیدند و امروز پس از ۱۴۰۰ سال رقاصه‌ها به میدان آمدند و گرد خیمه‌های عزای  حسین (ع) هلهله کنان می‌رقصیدند و شادی می‌کردند.

اما اینجای تاریخ را کور خوانده بودند  آنانی که می‌خواستند سر حسین(ع) را به نیزه زنند. تاریخ تکرار شد اما اینبار حسین بن علی‌ها به مسلخ نرفتند و باز هم آرزوی ملک ری به دل بعضی‌ها ماند.

از کاخ سبز یزید فقط قلاده‌های سبزش را به گردن آویختند و تا ابدالدهر بر تارک نحس پیشانی شان نقش بست :”یزیدی”!

اینبار کار به “هل من ناصر ینصرنی” نرسید و با “این العمار” نائب بقیه الله الاعظم، نقشه خوارج برملا گشت و در آغازین روزهای سرد زمستان، روسیاهی برای زغال ماند و بس. 

زن و مرد و پیر و جوان طوفان به پا نمودند و یزیدیان زمان را زیر  پا له کردند. عوام الناسی که بصیرت را چاشنی رفتار خویش قرار دادند و به برخی از خواص مردود شده فهماندند که همواره با ولایت زنده اند.

۹ دی حماسه بی بدیل عوام الناسی است  که عشق را به تصویر کشیدند و خواص بی‌بصیرت را به خاک مذلت. خواص بی‌بصیرتی که خود را خط امامی(ره) می‌دانستد و سال‌ها پس از آنکه جام زهر به امام عاشقان(ره) نوشاندند می‌خواستند تحت لوای انقلابی مخملی، زخم بر سینه‌ی داغدار جانشین خلف ایشان زنند.

آری در ۹دی  شیر زنان و غیور مردان مملکت امام زمان ثابت کردند که :

با ولایت زنده اند و تا زنده اند از از اسلام عزیز دم می زنند.

علی‌اصغر حسین‌زاده فر

 

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1