امروز : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۹:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروش شهر موش‌ها یک به جای دو

بصیر، میثم معراجی یکی از مدیران موسسه فیلمسازان ضمن در این باره گفت: رایت فیلم سینمایی ” شهر موشها ۲″ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی علیرضا سرتیپی و منیژه حکمت به فیلمسازان جوان واگذار شده است و ما هیچگونه اقدامی مبنی بر تکثیر این عنوان نکرده ایم و فعلا هم قرار نیست در لیست […]

بصیر، میثم معراجی یکی از مدیران موسسه فیلمسازان ضمن در این باره گفت: رایت فیلم سینمایی ” شهر موشها ۲″ به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی علیرضا سرتیپی و منیژه حکمت به فیلمسازان جوان واگذار شده است و ما هیچگونه اقدامی مبنی بر تکثیر این عنوان نکرده ایم و فعلا هم قرار نیست در لیست عناوین توزیعی این ماه قرار بگیرد.

وی افزود: این در حالی است که چند روزی است در سطح شهر شاهد پوسترهایی شبیه پوسترهای شهر موشها ۲ هستیم، اما پس از خرید با شهرموشها ۱ مواجه می شویم. بعضی از شرکت های سودجو حتی از نام شهر موشها هم برای درآمد زایی نمی گذرند. بعد از پخش بدون پروانه نمایش و مجوز ۵ عنوان انیمیشن این بار نوبت به سوء استفاده از نام یک فیلم به بهانه سود بیشتر رسیده است. فیلمسازان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پلیس امنیت اجتماعی و قوه قضاییه تقاضای رسیدگی دارم تا هرچه سریعتر جلوی سودهای میلیاردی که به جیب آقایان واریز می شود.جلوگیری شود جلوی فعالیت این گونه شرکت ها گرفته شود.

معراجی ادامه داد: پیش تر هم شاهد تخطی این شرکت ها و موسسات بودیم همانند استفاده از نام و عکس بزرگ بازیگری که بیش از ۳ دقیقه در فیلم بازی نداشته بر روی جلد ولت، برای فروش بیشتر که این امر باعث دل آزردگی مخاطبان این رسانه و عدم اطمینان آنها به شبکه نمایش خانگی شده است.  مدام این جمله در ذهنم تکرار می شود که وای به روزی که مردم گمان کنند سارقانی در لباس فرهنگ و هنر قصد دارند با به ابتذال کشاندن این حیطه جیب های خود را پرکنند.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1