امروز : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۹:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعلام «روز سیاه» از سوی داعش

بصیر، به نقل از آژانس خبر ترک، طی درگیری های دو روز اخیر در عراق و سوریه بیش از ۴۰۰ تروریست کشته شده اند. بر این اساس سرکردگان داعش پس از تحمل این شکست سنگین روز بیست و نهم دسامبر (هشتم دی) را روز سیاه اعلام کردند. روز گذشته اداره امنیت استان صلاح الدین عراق با […]

بصیر، به نقل از آژانس خبر ترک، طی درگیری های دو روز اخیر در عراق و سوریه بیش از ۴۰۰ تروریست کشته شده اند. بر این اساس سرکردگان داعش پس از تحمل این شکست سنگین روز بیست و نهم دسامبر (هشتم دی) را روز سیاه اعلام کردند.

روز گذشته اداره امنیت استان صلاح الدین عراق با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در درگیری نیروهای دولتی با تروریست ها برای بازپس گیری شهر یثرب ۱۲۳ داعش کشته شده اند. در پایان این عملیات بخش های زیادی از این منطقه از تروریست ها پاکسازی شده است.

همچنین حمله جنگنده ها به مناطقی در شمال کرکوک دست کم ۵۰ تروریست کشته و صد ها نفر از آنان مجروح شدند. طی ۴۸ ساعت گذشته و به دنبال عملیات زمینی ارتش عراق تروریست های داعش از شمار زیادی از مواضع خود عقب نشینی کردند. آمارهای رسمی حاکی است طی دو روز اخیر بیش از ۴۰۰ تروریست کشته شده اند که این سنگین ترین تلفات این گروه تروریستی از زمان شکل گیری آن به شمار می رود.  

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1