امروز : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۹:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان‌نامه کارشناس اداره ثبت احوال فریدونکنار پژوهش برتر کشور شد

بصیر، این پایان نامه که از سوی ولی‌الله ساکت کارشناس مسئول اداره ثبت احوال بخش دهفری شهرستان فریدونکنار نوشته و تدوین شد، توانست در استان مازندران با کسب رتبه برتر به جشنواره پایانی این سازمان در سال جاری راه یابد. ولی‌الله ساکت در حاشیه برگزاری این جشنواره و در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار حرف، با […]

بصیر، این پایان نامه که از سوی ولی‌الله ساکت کارشناس مسئول اداره ثبت احوال بخش دهفری شهرستان فریدونکنار نوشته و تدوین شد، توانست در استان مازندران با کسب رتبه برتر به جشنواره پایانی این سازمان در سال جاری راه یابد.

ولی‌الله ساکت در حاشیه برگزاری این جشنواره و در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار حرف، با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به هجمه های وسیعی که از سوی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد می شود، شناخت هرچه بیشتر جوانان به مقوله ازدواج می تواند از وقوع بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.

وی اذعان داشت: در این پایان‌نامه به این نتیجه دست یافتیم که انسان ها با داشتن تعارضات بسیار در مهم‌ترین اصل حیات خویش که موجب دوام نسل و پایداری بشریت است می توانند با درک صحیح و فهم به موقع زندگی سالم و جامع را برای خود به وجود آورند.

گفتنی است در این مراسم از ۱۰ پژوهشگر برتر کشور با حضور محمد ناظمی اردکانی معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1