امروز : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۹:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معتمدین معین بازوی توانمند بنیاد شهید و در خط مقدم هستند

بصیر، مجید حسین‌پور در دیدار اعضای معتمدین معین بنیاد شهید و مجمع فرزندان شاهد فریدونکنار با فرماندار جدید این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان این مطلب، اظهار داشت: معتمدین همگام با بنیاد در برنامه های دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، در طرح سپاس حضور دارند. وی با بیان اینکه معتمدین پل […]

بصیر، مجید حسین‌پور در دیدار اعضای معتمدین معین بنیاد شهید و مجمع فرزندان شاهد فریدونکنار با فرماندار جدید این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان این مطلب، اظهار داشت: معتمدین همگام با بنیاد در برنامه های دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، در طرح سپاس حضور دارند.

وی با بیان اینکه معتمدین پل ارتباطی بسیار قوی جامعه ایثارگری با بیناد شهید هستند، تصریح کرد: برای دومین بار از تمامی خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان دیدار کردیم و در طول سال هر هفته یک روز به این امر ارزشمند اختصاص دارد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدونکنار افزود: در هفته دفاع مقدس و دهه مبارک فجر در قالب ۱۰ تیم از ۵۰ خانواده شهید و ایثارگر به همراه معتمدین معین و مسئولان ادارات و نهادها، سرکشی و از آنها دلجویی می شود.

حسین‌پور از تجلیل مدیران دستگاه‌ها و نهادها که در طرح سپاس، بنیاد را همراهی می کنند، با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته آینده خبر داد.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1