امروز : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور سه میلیون زائر در سامراء

بصیر، المسله از حضور سه میلیون زائر در حرمین امامین عسکریین(ع) در سامراء همزمان با سالروز شهادت جانسوز یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت خبر داده است. رسانه های عراقی گزارش دادند که حضور خیل  عظیم زائران حرمین امامین عسکریین(ع) در سامراء، با وجود تهدیدهای گروه تروریستی داعش و همدستان آن پیامی برای تکفیریهاست که […]

بصیر، المسله از حضور سه میلیون زائر در حرمین امامین عسکریین(ع) در سامراء همزمان با سالروز شهادت جانسوز یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت خبر داده است.

رسانه های عراقی گزارش دادند که حضور خیل  عظیم زائران حرمین امامین عسکریین(ع) در سامراء، با وجود تهدیدهای گروه تروریستی داعش و همدستان آن پیامی برای تکفیریهاست که اراده و ایمان عراقیها قوی تر از تهدیدهای آنهاست.

بر اساس این گزارش، اداره اوقاف شیعیان در عراق امروز اعلام کرد سه میلیون زائر، در مراسم سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) شرکت کردند.

شیخ سامی المسعودی رئیس اداره اوقاف شیعیان تاکید کرد تعداد زائران حرمین امامین عسکریین(ع) در شهر سامراء واقع در استان صلاح الدین به سه میلیون زائر رسیده است.

یک منبع امنیتی تاکید کرد فرماندهی عملیات سامراء با هدف حفظ امنیت زائران حرمین امامین عسکریین(ع) مقررات منع آمد و شد را به اجرا گذاشته است.

عماد الزهیری فرمانده عملیات سامراء روز دوشنبه از وضع طرح امنیتی ویژه مراسم سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) برای حفظ امنیت زائران در برابر حملات احتمالی گروههای تروریستی تکفیری خبر داده بود.

 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1