امروز : سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسن‌ترین عروس و داماد جهان

بصير،جورج کربای، ۱۰۳ ساله و دورین لاکی، ۹۱ ساله با عنوان مسن‌ترین عروس و داماد جهان در تاریخ ۱۳ ژوئن عروسی می‌کنند. این زوج که در سال ۱۹۸۸ و در چارچوب برنامه‌ای که افراد سالمند را گردهم آورده بود با هم آشنا شدند و پس از ۲۷ سال آشنایی تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند. […]

بصير،جورج کربای، ۱۰۳ ساله و دورین لاکی، ۹۱ ساله با عنوان مسن‌ترین عروس و داماد جهان در تاریخ ۱۳ ژوئن عروسی می‌کنند. این زوج که در سال ۱۹۸۸ و در چارچوب برنامه‌ای که افراد سالمند را گردهم آورده بود با هم آشنا شدند و پس از ۲۷ سال آشنایی تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند.
جورج در روز ۱۴ فوریه به دورین ۹۱ ساله پیشنهاد ازدواج داد. جورج در پاسخ به این سوال که چرا در ازدواج تا این حد تاخیر کرده‌اند، گفت: فکر می‌کنم، من متوجه سن خودم نبودم. چرا که دورین باعث می‌شد همیشه احساس جوانی کنم. فکر می‌کنم الان وقت ازدواجم فرا رسیده است.

این زوج تاکید کردند که نه به خاطر شکستن رکورد، بلکه به خاطر اینکه همدیگر را دوست دارند و فکر می‌کنند که ازدواج به نفع آنها خواهد بود، تصمیم گرفتند زندگی مشترکشان را آغاز کنند. این زوج انگلیسی دو رکورد را همزمان می‌شکنند چون با مجموع ۱۹۴ سال سن، مسن‌ترین تازه عروس و داماد جهان هستند و هم اینکه جورج در سن ۱۰۳ سالگی مسن‌ترین داماد انگلیس محسوب می‌شود.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news