امروز : چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساعتی که سلامتی شما را می‌سنجد/عکس

بصیر، این ساعت مچی به شما می‌گوید که الان در چه وضعیتی از نظر سلامت به سر می‌برید و با اندازه‌گرفتن شاخص‌هایی مثل میزان تحرک، ضربان قلب، میزان خواب و غیره نمره‌ای را به عنوان شاخص سلامت فرد تعیین کرده و نمایش می‌دهد. سنسور این ساعت همچنین در طول ورزش به صورت مداوم بازخوردهای بدن […]

بصیر، این ساعت مچی به شما می‌گوید که الان در چه وضعیتی از نظر سلامت به سر می‌برید و با اندازه‌گرفتن شاخص‌هایی مثل میزان تحرک، ضربان قلب، میزان خواب و غیره نمره‌ای را به عنوان شاخص سلامت فرد تعیین کرده و نمایش می‌دهد. سنسور این ساعت همچنین در طول ورزش به صورت مداوم بازخوردهای بدن را انتقال می‌دهد و وقتی که به میزان ضربان ایده‌آل (یعنی میزانی که در آن، فرد بیشترین کالری را می‌سوزاند و آن ضربان برای تقویت قلب و عضلات او مناسب است) رسید، اطلاع می‌دهد. اگر شدت ضربان بیشتر از حد مجاز شود؛ یعنی به طوری که برای فرد خطرناک باشد، این ساعت مچی به صاحب خود هشدار می‌دهد و نمایشگر ساعت به رنگ قرمز درمی‌آید.

ساعتی که سلامتی شما را می‌سنجد +عکس

در موقع خوابیدن هم مدت‌زمان خواب فرد، ضربان قلب و حتی میزان تکان خوردن وی را نشان می‌دهد. این ساعت پس از اندازه‌گیری میزان فعالیت‌های فرد و مقدار خواب وی، عددی را تعیین می‌کند که نشان‌دهنده سلامت سبک زندگی شخص است. اگر این عدد از میزانی کمتر باشد، نمایانگر این است که فرد باید بیشتر ورزش کند و الگوهای خوابیدنش را اصلاح کند. در حالی که نمره بالا یا حتی متوسط این انگیزه را به فرد می‌دهد که سبک زندگی خود را ادامه دهد و برای به دست آوردن نمره بالاتر تلاش کند.

ساعتی که سلامتی شما را می‌سنجد +عکس

صاحبان این ساعت‌ها می‌توانند نمره‌ سلامت سایر اعضای خانواده خود را هم از این طریق ببینند و سطح سلامت سبک زندگی خانواده خود را اندازه‌گیری کنند. البته پیش از این هم انگشتری برای تعیین میزان سلامت اختراع شده بود که در صورت سلامت فرد به رنگ سبز درمی‌آمد و اگر فرد مشخصه‌های سلامت را نداشت، قرمزرنگ می‌‌شد.

ساعتی که سلامتی شما را می‌سنجد +عکس
بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news