امروز : چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنده آماری دیدار بایرن – بارسلونا/ سلاح‌های مرگبار انریکه و گواردیولا

بصیر، در اوج مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران و در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی بایرن مونیخ با هدایت گواردیولا میهمان شاگردان انریکه در نیوکمپ خواهد بود. گواردیولا امشب در حالی به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت که بایرن به لحاظ آمار در تقابل‌های مستقیم […]

بصیر، در اوج مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران و در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی بایرن مونیخ با هدایت گواردیولا میهمان شاگردان انریکه در نیوکمپ خواهد بود. گواردیولا امشب در حالی به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت که بایرن به لحاظ آمار در تقابل‌های مستقیم با بارسا از شرایط بهتری برخوردار است.

بارسلونا و بایرن مونیخ تا به امروز ۶ بار رودرروی هم قرار گرفته اند که حاصل تلاش باواریایی‌ها ۳ پیروزی، ۲ شکست و یک تساوی بوده است. در مجموع تقابل‌های ۲ تیم تا به امروز ۱۷ گل از خط دروازه‌ها عبور کرده که از این حیث هم آلمان‌ها آمار بهتری نسبت به حریف خود دارند و ۱۰ گل در دروازه بارسلونا کاشته اند و این درحالی است که بارسلونا ۷ گل به باواریایی‌ها زده است.

لیونل مسی و توماس مولر ۲ گلزن برتر تقابل‌های رودرروی بارسا و بایرن هستند. ستاره آرژانتینی بارسا با زدن ۲ گل و دادن یک پاس گل به بایرن و ستاره ملی پوش گواردیولا نیز با به ثمر رساندن ۳ گل و دادن یک پاس گل آمار مناسبی در دیدارهای مستقیم ۲ تیم دارند و به نوعی سلاح‌های مرگبار در این دیدار خواهند بود. این ۲ بازیکن امشب هم به احتمال فراوان در ترکیب تیم‌هایشان به میدان خواهند رفت و فرصت این را دارند تا آمار خود را بهبود بخشند.

نتایج دیدارهای مستقیم بارسلونا – بایرن مونیخ:

۲۰۰۹: بارسلونا ۴ – بایرن مونیخ ۰ (مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان)

۲۰۰۹: بایرن مونیخ ۱ – بارسلونا ۱ (مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان)

۲۰۱۱: بایرن مونیخ ۰ – بارسلونا ۲ (بازی دوستانه)

۲۰۱۳: بایرن مونیخ ۴ – بارسلونا ۰ (مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان)

۲۰۱۳: بارسلونا ۰ – بایرن مونیخ ۳ (مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان)

۲۰۱۳: بایرن مونیخ ۲ – بارسلونا ۰ (بازی دوستانه)

گفتنی است؛ در دیگر دیدار رفت مرحله نیمه نهایی شب گذشته رئال مادرید در خانه یوونتوس تن به شکست ۲ بر یک داد./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news