امروز : چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عکس/ انتقاد بی‌رحمانه از عملکرد بیل و راموس

بصیر،در شب شکست ۲ بر یک تیم فوتبال رئال‌مادرید در خانه یوونتوس در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو بازیکن کهکشانی‌ها بیش از همه مورد انتقاد واقع شدند که اولی گرث بیل، بال ولزی و دومی سرخیو راموس مدافع اسپانیایی کهکشانی بود که در پست هافبک دفاعی قرار گرفت. نشریه اسپانیایی […]

بصیر،در شب شکست ۲ بر یک تیم فوتبال رئال‌مادرید در خانه یوونتوس در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو بازیکن کهکشانی‌ها بیش از همه مورد انتقاد واقع شدند که اولی گرث بیل، بال ولزی و دومی سرخیو راموس مدافع اسپانیایی کهکشانی بود که در پست هافبک دفاعی قرار گرفت.

نشریه اسپانیایی آس هم جزو منتقدان عملکرد این دو بازیکن بوده و اعتراض خود را نسبت به نحوه بازی آنها در قالب امتیازدهی‌اش به بازیکنان رئال نشان داده است.

انتقاد بی‌رحمانه از عملکرد بیل و راموس +عکس

در امتیاز دهی نشریه آس به بازیکنان که سقف نمره عدد ۳ بوده است، شش بازیکن ترکیب اصلی رئال‌ از جمله رونالدو، ایسکو، کروس، خامس، پپه و کاسیاس نمره یک گرفته‌اند. آس به بقیه بازیکنان رئال نمره نداده و جلوی نام آنها خط تیره کشیده که این بازیکنان عبارتند از گرث بیل، سرخیو راموس، دنی کارواخال، رافائل واران و مارسلو. نمره این پنج بازیکن حتی از نمره خاویر هرناندسی که در دقیقه ۶۲ به جای ایسکو به میدان رفت کمتر بوده چرا که آس به چیچاریتو نمره یک داده است.

خودداری نشریه آس از نمره دادن به عملکرد بیل در حالی است که سایر نشریات اسپانیایی هم به او کمترین نمره را در میان تمام بازیکنان رئال‌مادرید داده‌اند. امتیاز بیل در نشریه مارکا از ۱۰ نمره ۴، در نشریه اسپورت از ۱۰ نمره ۴ و در روزنامه دپورتیوولاکرونیا از ۵ نمره یک بوده است./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news