امروز : چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور علی کریمی و صادقیان در آزادی/ ورزشگاه پُر شد

بصیر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که تا پایان دقیقه ۲۰ دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود ادامه می‌دهند. * صدهزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و هنوز هم تعدادی […]

بصیر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که تا پایان دقیقه ۲۰ دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود ادامه می‌دهند.

* صدهزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و هنوز هم تعدادی از هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند.

* افشین پیروانی، محمدرضا ساکت، مهدی تاج، علی کریمی و مارکار آقاحانیان از جمله افرادی هستند که در ورزشگاه حضور دارند.

پیام صادقیان بازیکنی که از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج شده است امروز به ورزشگاه آزادی آمد و در جایگاه ویژه نشست.

صادقیان ابتدا با یک دوست قصد داشت از تونل ورزشگاه به داخل ورزشگاه بیاید که ماموران اجازه ندادند همراه صادقیان از تونل وارد ورزشگاه شود و در نهایت صادقیان به تنهایی وارد شد.

* هنگامی که داوران در حال گرم کردن بودند با لباس آبی مشغول این کار بودند که این موضوع با واکنش هواداران روبرو شد و شعارهایی علیه داوران سر دادند. همچنین توپ‌چمع‌کن‌ها که طبق قانون AFC باید لباس آبی بپوشند با واکنش هواداران روبرو شدند.

* پرچم بزرگ پرسپولیس در ورزشگاه باز شد. همچنین هواداران پرچم‌های ایران را نیز با خود به ورزشگاه آوردند که یکی از پرچم‌ها حدود ۵۰ متر است و در ورزشگاه باز شده است.

* بازیکنان پرسپولیس به سبک ورزشگاه‌های بوندس لیگا معرفی شدند. به گونه‌ای که بلندگوی ورزشگاه اسم آنها رامی‌خواند و هواداران فامیلی بازیکن را می‌گفتند.

* تمامی عکاسان پشت دروازه بنیادکار نشسته‌اند.

* هواداران پرسپولیس در جریان بازی چندین بار موج مکزیکی در ورزشگاه به وجود آوردند.

* گلر بنیادکار که در فرودگاه لباسش را گم کرده بود صبح امروز توانست با مراجعه به انبار فرودگاه آن را پیدا کند و با لباس اصلی در بازی حاضر شد.

* یکی از تلویزیون‌های حاضر در ورزشگاه آزادی بازی نفت با العین را نشان می‌دهد که خبرنگاران و هواداران آن بازی را دنبال می‌کنند.

* هواداران لیزر روی صورت دروازه‌بان بنیادکار انداختند./آ

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news