امروز : پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۵:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحریم‌های آمریکا علیه سوریه یک سال دیگر تمدید شد

بصیر، کمیته اضطرار ملی آمریکا به دستور “باراک اوباما،” رئیس جمهور این کشور ، تحریم های اعمال شده علیه سوریه را یک سال دیگر تمدید کرد. “اوباما” در نامه‌ای به نمایندگان کنگره نوشت: به موجب طرح کمیته اضطرار ملی آمریکا، تحریم های اعمال شده علیه برخی شخصیت های حقیقی و سیاسی سوریه را برای یک سال […]

بصیر، کمیته اضطرار ملی آمریکا به دستور “باراک اوباما،” رئیس جمهور این کشور ، تحریم های اعمال شده علیه سوریه را یک سال دیگر تمدید کرد.

“اوباما” در نامه‌ای به نمایندگان کنگره نوشت: به موجب طرح کمیته اضطرار ملی آمریکا، تحریم های اعمال شده علیه برخی شخصیت های حقیقی و سیاسی سوریه را برای یک سال دیگر تمدید می‌کنیم. معتقد هستم این اقدام گامی در جهت حفظ امنیت ملی آمریکا و اعمال فشار بیشتر بر دولت “بشار اسد،” رئیس جمهور سوریه، خواهد بود.

رئیس جمهور آمریکا همچنین از “بشار اسد” خواست با انتقال دولت موافقت کرده و در مذاکرات صلح داخلی شرکت کند. وی در ادامه هشدار داد: واشینگتن در شیوه تعامل سیاسی با سوریه بازنگری می‌کند و در صورت لزوم، اقدامی موثر علیه دمشق انجام خواهد داد. “اوباما” علت تمدید یک ساله تحریم ها را طولانی شدن درگیریهای داخلی سوریه و همکاری نکردن این کشور با آمریکا و سازمان ملل متحد در برقراری صلح عنوان کرد.

تحریم های آمریکا علیه برخی چهره های سیاسی سوریه از ۱۱ مه ۲۰۰۴ (۲۲ اردیبهشت ۸۳) اعمال و با بروز بحران داخلی این کشور، بر شدت تحریم ها افزوده شد.

ایران خبر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news