امروز : پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بمب‌گذاري داعش ۵۰ پلیس عراق را كشت

بصير، به نقل از شبکه اسکای نیوز، در انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در شرق تکریت طی امروز (پنجشنبه) بیش از ۵۰ تن از نیروهای پلیس فدرال عراق کشته شدند. از سوی دیگر، ارتش آمریکا اعلام کرد که پالایشگاه نفت بیجی در عراق واقع در شمال بغداد که مهمترین پالایشگاه نفت این کشور است […]

بصير،

به نقل از شبکه اسکای نیوز، در انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در شرق تکریت طی امروز (پنجشنبه) بیش از ۵۰ تن از نیروهای پلیس فدرال عراق کشته شدند. از سوی دیگر، ارتش آمریکا اعلام کرد که پالایشگاه نفت بیجی در عراق واقع در شمال بغداد که مهمترین پالایشگاه نفت این کشور است در معرض خطر داعش قرار دارد و داعش بخش‌هایی از آن را به تصرف خود درآورده است.

به نقل از سایت اینترنتی ایلاف، ارتش آمریکا اعلام کرد: پالایشگاه بیجی به عنوان بزرگترین پالایشگاه نفت عراق شاهد پیشرفت نیروهای داعش در اطراف این پالایشگاه است. این در حالی است که حملات علیه داعش ادامه داشته است. ارتش آمریکا اعلام کرد که عملیات پس گرفتن این پالایشگاه بسیار سخت خواهد بود. شبکه خبری ارم نیز به نقل از یک مقام امنیتی اعلام کرد که تعدادی از سرکردگان و اعضای داعش در مناطق غربی استان الانبار به هلاکت رسیدند. این مقام امنیتی گفت: اعضای عشایر البومحل، کرابله، سلمان، جغیافه در مناطق غربی الانبار بعد از گذشت چهار ماه از تسلط داعش بر این مناطق موفق شدند تعدادی از رهبران داعش را به قتل برسانند.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news