امروز : پنج شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بادشدید در تهران و ۶ استان ديگر

بصير، بر اساس نقشه های پیش یابی امشب و فردا در بیشتر مناطق کشور رگبار باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. به گفته وی، روز جمعه به طور موقت از میزان بارش در شمال غرب، غرب و دامنه های البرز غربی و مرکزی کاسته شده و ناپایداری ها در شمال […]

بصير، بر اساس نقشه های پیش یابی امشب و فردا در بیشتر مناطق کشور رگبار باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود. به گفته وی، روز جمعه به طور موقت از میزان بارش در شمال غرب، غرب و دامنه های البرز غربی و مرکزی کاسته شده و ناپایداری ها در شمال شرق، جنوب غرب، مرکز، دامنه های زاگرس مرکزی و به صورت پراکنده در بخش هایی از شرق و جنوب شرق ادامه خواهد داشت. مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای شنبه و یکشنبه مجددا در اکثر مناطق کشور رگبار باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وظیفه ادامه داد: امشب بارش در بخش‌های شمالی استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و بخش های شمالی استانهای تهران، البرز و قزوین شدید خواهد بود. وی افزود: فردا در استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی و غرب استان فارس بارش ها از شدت بیشتری برخوردار است. وظیفه گفت: امشب در استان های قم، مرکزی، اصفهان و فردا علاوه بر این استانها در استان های تهران، البرز، سمنان و یزد وزش باد شدید پیش بینی می شود و در برخی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد شد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز نیمه ابری همراه با وزش باد شدید در برخی ساعات ابری همراه با رگبار، رعد و برق و گاهی گرد و خاک خواهد بود.
بیشینه و کمینه دمای پایتخت فردا با ۲ درجه کاهش نسبت به امروز به تدریج به ۲۰ و ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر می رسد.

بهار نيوز

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news