امروز : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بدترین خبر برای بایرن مونیخ

بصیر،تیره‌روزیهای بایرن مونیخ همچنان ادامه دارد چرا که اخبار منتشر شده مبنی بر این است که فرانک ریبری تا آخر فصل دور از میدان خواهد بود و ادامه بازیهای این فصل از جمله بازی برگشت مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد. هم ریبری و هم روبن بازی رفت بایرن مقابل بارسلونا […]

بصیر،تیره‌روزیهای بایرن مونیخ همچنان ادامه دارد چرا که اخبار منتشر شده مبنی بر این است که فرانک ریبری تا آخر فصل دور از میدان خواهد بود و ادامه بازیهای این فصل از جمله بازی برگشت مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

هم ریبری و هم روبن بازی رفت بایرن مقابل بارسلونا را از  دست دادند. همین ماجرا قدرت هجومی تیم آلمانی را تا حد زیادی کاهش داد چرا که زوج معروف به «روبری» قدرت ویران‌کننده‌ای را به تیم باواریایی‌ می‌بخشد.

شکست ۳-۰ بایرن در بازی رفت به این معنی است که این تیم به چیزی شبیه به معجزه برای صعود به فینال نیاز دارد و امید گواردیولا و هوادارانش برای رقم خوردن این معجزه به بازگشت بازیکنی مثل فرانک ریبری از مصدومیت بود، که این امید هم از بین رفت.

کادر پزشکی باشگاه به ریبری اعلام کرده باید به مچ پای مصدوم خود دو هفته دیگر استراحت بدهد و این یعنی او عملا تا آخر فصل قادر به بازی کردن نیست. یک خبر خوب برای بایرن البته این است که داوید آلابا بال اتریشی این تیم به تمرینات برگشته./ع

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news