امروز : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح تاج درمورد زمان دربی و فینال حذفی

بصیر،مهدی تاج در مورد اینکه استقلال با تغییر تاریخ دربی مخالفت کرده است، گفت: به خاطر اینکه بازی‌های هفته پایانی همزمان بود ما این پیشنهاد را به استقلال دادیم تا در صورتی که در کورس کسب سهمیه نباشد دربی پنجشنبه برگزار شود اما اگر استقلالی‌ها مخالفت کردند اشکالی ندارد و بازی را در همان روز […]

بصیر،مهدی تاج در مورد اینکه استقلال با تغییر تاریخ دربی مخالفت کرده است، گفت: به خاطر اینکه بازی‌های هفته پایانی همزمان بود ما این پیشنهاد را به استقلال دادیم تا در صورتی که در کورس کسب سهمیه نباشد دربی پنجشنبه برگزار شود اما اگر استقلالی‌ها مخالفت کردند اشکالی ندارد و بازی را در همان روز جمعه برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: کمیته مسابقات به باشگاه استقلال نامه زد تا برای استقبال مردم از دربی در صورتی که استقلال در کورس نباشد این بازی پنجشنبه برگزار شود اما اگر در کورس باشد دیگر قضیه فرق خواهد کرد و حتی اگر آنها هم بخواهند تاریخ دربی تغییر نخواهد کرد تا این مسابقه نیز با سایر دیدارهای هفته پایانی همزمان باشد.

تاج در مورد دیدار فینال جام حذفی و اعتراض باشگاه نفت زمان آن گفت: این یک بحث پیچیده است که نیاز به صحبت زیادی دارد باید در این مورد طی هفته آینده با حضور مسئولان دو باشگاه نفت و ذوب‌آهن جلسه‌ای را برگزار کرده و برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهیم اما قطعاً برنامه‌ای که ارائه خواهیم داد به شرطی خواهد بود که تیمی متضرر نشود.

رئیس سازمان لیگ، گفت: برای هفته پایانی لیگ برتر فکر می‌کنم فقط نیاز باشد تا دو جام قهرمانی را به اصفهان و تبریز بفرستیم چون به احتمال زیاد قهرمان در یکی از این دو شهر مشخص خواهد شد. البته تا پایان هفته بیست و نهم هم صبر کنیم چون چهره قهرمان در پایان این هفته پیداتر خواهد شد./ع

 

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news